Back OLD DELHI - BHIWANI Passenger

OLD DELHI(DLI) BHIWANI(BNW) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
OLD DELHI(DLI) Starts 4:15 0 0.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 4:27 4:28 1 2.7
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 4:32 4:33 1 4.5
DAYA BASTI(DBSI) 4:36 4:37 1 5.6
SHAKURBASTI(SSB) 4:44 4:45 1 10.3
MANGOLPURI(MGLP) 4:52 4:53 1 13.9
NANGLOI(NNO) 4:58 4:59 1 17.2
MUNDKA(MQC) 5:04 5:05 1 20.0
GHEVRA(GHE) 5:10 5:11 1 23.0
BAHADURGARH(BGZ) 5:18 5:19 1 29.7
ASAUDAH(ASE) 5:28 5:29 1 37.7
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 5:35 5:36 1 42.9
SAMPLA(SPZ) 5:41 5:42 1 47.6
ISMAILA HARYANA(ISM) 5:47 5:48 1 51.3
KHARAWAR(KRZ) 5:55 5:56 1 58.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 6:03 6:04 1 63.8
ROHTAK JN(ROK) 6:32 6:35 3 69.9
LAHLI(LHLL) 6:48 6:50 2 83.9
KALANAUR KALAN(KLNK) 7:03 7:05 2 90.1
KHARAK(KHRK) 7:13 7:15 2 98.0
BAMLA(BMLL) 7:24 7:26 2 110.7
BHIWANI CITY(BNWC) 7:36 7:38 2 114.0
BHIWANI(BNW) 8:10 Ends 0 119.1