Back SAHIBGANJ - BHAGALPUR Passenger

SAHIBGANJ JN(SBG) BHAGALPUR(BGP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SAHIBGANJ JN(SBG) Starts 8:45 0 0.0
KARAMTOLA(KRMA) 8:55 8:56 1 9.0
MIRZA CHEUKI(MZC) 9:04 9:05 1 15.1
AMMAPALLI HALT(AMPL) 9:10 9:11 1 19.3
PIRPAINTI(PPT) 9:17 9:18 1 23.5
LAKSHMIPUR BHORANG(LKB) 9:25 9:26 1 29.5
SHIVANARAYANPUR(SVRP) 9:33 9:34 1 32.4
BIKRAM SHILA(BKSL) 9:42 9:43 1 35.9
KAHALGAON(CLG) 10:07 10:08 1 43.9
EKCHARI(EKC) 10:14 10:15 1 48.1
GHOGA(GGA) 10:22 10:23 1 53.6
LAILAKH MAMLKHA(LMM) 10:31 10:32 1 59.8
SABAUR(SBO) 10:44 10:45 1 66.4
BHAGALPUR(BGP) 11:00 Ends 0 73.9