Back DARBHANGA - HAR NAGAR DEMU

DARBHANGA JN(DBG) HAR NAGAR(HRGR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
DARBHANGA JN(DBG) Starts 22:25 0 0.0
KAKARGHATTI(KKHT) 22:32 22:34 2 6.4
BIJULI HALT(BJIH) 22:39 22:40 1 9.5
TARSARAI(TRS) 22:43 22:45 2 13.0
SHAHEED S N SINGH HALT(SSNS) 22:50 22:51 1 16.1
SAKRI JN(SKI) 23:05 23:10 5 19.6
JAGDISHPUR HALT(JPAH) 23:29 23:30 1 28.1
BENIPUR(BPAH) 23:54 23:55 1 39.4
NEURI HALT(NUIH) 00:11 00:12 1 46.6
BIRAUL(BIRL) 00:30 00:31 1 54.7
HAR NAGAR(HRGR) 01:00 Ends 0 63.3