Back SASARAM - ARA DEMU

SASARAM(SSM) ARA(ARA) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SASARAM(SSM) Starts 18:50 0 0.0
MOKAR HALT(MKHS) 18:55 18:56 1 6.2
AGRER HALT(AERH) 19:00 19:01 1 8.4
KHAIRADIH HALT(KADH) 19:05 19:06 1 10.8
BARAW MORE(BMHT) 19:10 19:11 1 12.2
CHANKA HALT(CKHT) 19:15 19:16 1 14.3
GARNOKHA(GNK) 19:24 19:26 2 20.3
SAMHUTA HALT(SAHT) 19:31 19:32 1 24.7
SANJHAULI HALT(SJV) 19:38 19:39 1 29.1
BAIRI HALT(BRIH) 19:44 19:45 1 32.1
MANI HALT(MANI) 19:48 19:49 1 33.3
GHUSIA KALAN HALT(GSK) 19:53 19:54 1 36.1
GHUSIA HALT(GAHT) 19:58 19:59 1 38.1
SHAHEED BABA PARAV HALT(SBPS) 20:02 20:03 1 39.4
BIKRAMGANJ(XBKJ) 20:09 20:11 2 41.3
SHIVPUR HALT(SVPH) 20:16 20:17 1 46.0
B R BORDER HALT(BRBH) 20:21 20:22 1 48.1
HASAN BAZAR HALT(HBSH) 20:26 20:27 1 50.6
HASAN BAZAR HALT(HSB) 20:31 20:32 1 52.7
NONAR HALT(NON) 20:36 20:37 1 54.2
JHARJHAND MAHADEV HALT(JKMH) 20:40 20:41 1 54.9
PIRO(PIRO) 20:47 20:49 2 59.0
NAGRIGRAM HALT(NGIM) 20:55 20:56 1 64.5
CHARPOKHARI HALT(CRQ) 21:02 21:03 1 68.0
SEMRAON(SRMN) 21:09 21:10 1 73.6
GARHANI(GQN) 21:19 21:21 2 78.5
UDWANT NAGAR HALT(UWNR) 21:34 21:35 1 88.9
ARA(ARA) 22:50 Ends 0 97.0