Back SASARAM - ARA DEMU

SASARAM(SSM) ARA(ARA) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SASARAM(SSM) Starts 11:10 0 0.0
MOKAR HALT(MKHS) 11:16 11:17 1 6.2
AGRER HALT(AERH) 11:21 11:22 1 8.4
KHAIRADIH HALT(KADH) 11:26 11:27 1 10.8
BARAW MORE(BMHT) 11:31 11:32 1 12.2
CHANKA HALT(CKHT) 11:36 11:37 1 14.3
GARNOKHA(GNK) 11:44 11:46 2 20.3
SAMHUTA HALT(SAHT) 11:51 11:52 1 24.7
SANJHAULI HALT(SJV) 11:58 11:59 1 29.1
BAIRI HALT(BRIH) 12:05 12:06 1 32.1
MANI HALT(MANI) 12:08 12:09 1 33.3
GHUSIA KALAN HALT(GSK) 12:13 12:14 1 36.1
GHUSIA HALT(GAHT) 12:18 12:19 1 38.1
SHAHEED BABA PARAV HALT(SBPS) 12:22 12:23 1 39.4
BIKRAMGANJ(XBKJ) 12:28 12:30 2 41.3
SHIVPUR HALT(SVPH) 12:35 12:36 1 46.0
B R BORDER HALT(BRBH) 12:40 12:41 1 48.1
HASAN BAZAR HALT(HBSH) 12:45 12:46 1 50.6
HASAN BAZAR HALT(HSB) 12:50 12:51 1 52.7
NONAR HALT(NON) 12:55 12:56 1 54.2
JHARJHAND MAHADEV HALT(JKMH) 12:59 13:00 1 54.9
PIRO(PIRO) 13:06 13:08 2 59.0
NAGRIGRAM HALT(NGIM) 13:14 13:15 1 64.5
CHARPOKHARI HALT(CRQ) 13:21 13:22 1 68.0
SEMRAON(SRMN) 13:29 13:30 1 73.6
GARHANI(GQN) 13:38 13:40 2 78.5
UDWANT NAGAR HALT(UWNR) 13:51 13:52 1 88.9
ARA(ARA) 14:30 Ends 0 97.0