Back RAXAUL - SAMASTIPUR DEMU

RAXAUL JN(RXL) SAMASTIPUR JN(SPJ) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
RAXAUL JN(RXL) Starts 9:00 0 0.0
NAKARDEI(NKU) 9:09 9:10 1 6.0
ADAPUR(ADX) 9:18 9:20 2 12.2
PACHPOKHARIA(PPK) 9:29 9:30 1 18.4
CHAURADANO(CAO) 9:37 9:39 2 23.8
JAIMURTINAGAR F(JMM) 9:46 9:47 1 29.6
GHORASAHAN(GRH) 9:55 9:57 2 35.5
RAMRUPNAGAR(RRNH) 10:04 10:05 1 40.8
KUNDWA CHAINPUR(KWC) 10:08 10:10 2 43.4
GURHANWA(GRNA) 10:19 10:20 1 48.3
BAIRGANIA(BGU) 10:28 10:30 2 53.4
DHANG(DAG) 10:39 10:41 2 61.9
MOHINI MANDAL(H(MMDL) 10:47 10:48 1 67.8
RIGA(RIGA) 10:53 10:55 2 73.1
TAPASWINARAYAN NAGAR HALT(TNNH) 11:00 11:01 1 76.7
SITAMARHI JN(SMI) 11:25 11:30 5 82.5
BHISA HALT(BHSA) 11:34 11:35 1 86.0
PARSAUNI(PSZ) 11:42 11:44 2 90.1
BAJPATTI(BJT) 11:53 11:55 2 95.9
AWAPUR(AWPR) 12:02 12:03 1 100.9
BACHHARPUR HALT(BCPR) 12:07 12:08 1 103.1
JANAKPUR ROAD(JNR) 12:12 12:14 2 107.5
CHANDAUNA HALT(CNX) 12:19 12:20 1 110.5
JOGIARA(JGA) 12:24 12:26 2 115.9
DEBRABANDHAULI HALT(DBLI) 12:32 12:33 1 119.4
MURAITHA(MRTA) 12:37 12:38 1 123.3
KAMTAUL(KML) 12:41 12:43 2 127.2
TEKTAR(TQR) 12:50 12:51 1 133.8
MUHAMMADPUR(MHP) 12:55 12:57 2 139.2
SHISHO HALT(SHEO) 13:05 13:06 1 143.2
DARBHANGA JN(DBG) 13:25 13:35 10 150.4
LAHERIA SARAI(LSI) 13:43 13:46 3 155.3
THALWARA(TLWA) 13:50 13:52 2 159.8
HAIAGHAT(HYT) 13:59 14:01 2 165.9
RAMBHADDARPUR(RBZ) 14:19 14:21 2 170.9
KISHANPUR(KSP) 14:30 14:32 2 177.4
MUKTAPUR(MKPR) 14:43 14:45 2 183.8
SAMASTIPUR JN(SPJ) 16:00 Ends 0 187.6