Back DARBHANGA - RAXUAL DEMU

DARBHANGA JN(DBG) RAXAUL JN(RXL) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
DARBHANGA JN(DBG) Starts 10:15 0 0.0
SHISHO HALT(SHEO) 10:22 10:23 1 7.3
MUHAMMADPUR(MHP) 10:28 10:30 2 11.3
TEKTAR(TQR) 10:36 10:37 1 16.7
KAMTAUL(KML) 10:42 10:44 2 23.4
MURAITHA(MRTA) 10:49 10:50 1 27.7
DEBRABANDHAULI HALT(DBLI) 10:54 10:55 1 30.2
JOGIARA(JGA) 10:59 11:01 2 34.7
CHANDAUNA HALT(CNX) 11:07 11:08 1 39.6
JANAKPUR ROAD(JNR) 11:11 11:13 2 42.9
BACHHARPUR HALT(BCPR) 11:19 11:20 1 47.4
AWAPUR(AWPR) 11:24 11:25 1 49.6
BAJPATTI(BJT) 11:31 11:33 2 54.6
PARSAUNI(PSZ) 11:41 11:43 2 60.4
BHISA HALT(BHSA) 11:49 11:50 1 64.4
SITAMARHI JN(SMI) 12:15 12:20 5 68.0
TAPASWINARAYAN NAGAR HALT(TNNH) 12:26 12:27 1 73.8
RIGA(RIGA) 12:38 12:40 2 77.3
MOHINI MANDAL(H(MMDL) 12:47 12:48 1 82.7
DHANG(DAG) 12:52 12:54 2 88.6
BAIRGANIA(BGU) 13:03 13:05 2 97.1
GURHANWA(GRNA) 13:15 13:16 1 102.1
KUNDWA CHAINPUR(KWC) 13:23 13:25 2 107.0
RAMRUPNAGAR(RRNH) 13:30 13:31 1 109.7
GHORASAHAN(GRH) 13:36 13:38 2 115.0
JAIMURTINAGAR F(JMM) 13:48 13:49 1 120.9
CHAURADANO(CAO) 13:54 13:56 2 126.7
PACHPOKHARIA(PPK) 14:04 14:05 1 132.1
ADAPUR(ADX) 14:12 14:14 2 138.3
NAKARDEI(NKU) 14:23 14:24 1 144.4
RAXAUL JN(RXL) 15:15 Ends 0 150.5