Back RAXAUL - DARBHANGA DEMU

RAXAUL JN(RXL) DARBHANGA JN(DBG) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
RAXAUL JN(RXL) Starts 4:05 0 0.0
NAKARDEI(NKU) 4:14 4:15 1 6.0
ADAPUR(ADX) 4:22 4:24 2 12.2
PACHPOKHARIA(PPK) 4:33 4:34 1 18.4
CHAURADANO(CAO) 4:41 4:43 2 23.8
JAIMURTINAGAR F(JMM) 4:50 4:51 1 29.6
GHORASAHAN(GRH) 4:59 5:01 2 35.5
RAMRUPNAGAR(RRNH) 5:08 5:09 1 40.8
KUNDWA CHAINPUR(KWC) 5:12 5:14 2 43.4
GURHANWA(GRNA) 5:21 5:22 1 48.3
BAIRGANIA(BGU) 5:30 5:32 2 53.4
DHANG(DAG) 5:43 5:45 2 61.9
MOHINI MANDAL(H(MMDL) 5:51 5:52 1 67.8
RIGA(RIGA) 5:57 5:59 2 73.1
TAPASWINARAYAN NAGAR HALT(TNNH) 6:04 6:05 1 76.7
SITAMARHI JN(SMI) 6:30 6:35 5 82.5
BHISA HALT(BHSA) 6:39 6:40 1 86.0
PARSAUNI(PSZ) 6:44 6:46 2 90.1
BAJPATTI(BJT) 6:52 6:54 2 95.9
AWAPUR(AWPR) 7:01 7:02 1 100.9
BACHHARPUR HALT(BCPR) 7:06 7:07 1 103.1
JANAKPUR ROAD(JNR) 7:11 7:13 2 107.5
CHANDAUNA HALT(CNX) 7:18 7:19 1 110.5
JOGIARA(JGA) 7:23 7:25 2 115.9
DEBRABANDHAULI HALT(DBLI) 7:31 7:32 1 119.4
MURAITHA(MRTA) 7:36 7:37 1 123.3
KAMTAUL(KML) 7:40 7:42 2 127.2
TEKTAR(TQR) 7:49 7:50 1 133.8
MUHAMMADPUR(MHP) 7:54 7:56 2 139.2
SHISHO HALT(SHEO) 8:04 8:05 1 143.2
DARBHANGA JN(DBG) 9:05 Ends 0 150.4