Back RAXUAL - SAMASTIPUR DEMU

RAXAUL JN(RXL) SAMASTIPUR JN(SPJ) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
RAXAUL JN(RXL) Starts 17:30 0 0.0
NAKARDEI(NKU) 17:39 17:40 1 6.0
ADAPUR(ADX) 17:47 17:49 2 12.2
PACHPOKHARIA(PPK) 17:58 17:59 1 18.4
CHAURADANO(CAO) 18:06 18:08 2 23.8
JAIMURTINAGAR F(JMM) 18:15 18:16 1 29.6
GHORASAHAN(GRH) 18:24 18:26 2 35.5
RAMRUPNAGAR(RRNH) 18:33 18:34 1 40.8
KUNDWA CHAINPUR(KWC) 18:37 18:39 2 43.4
GURHANWA(GRNA) 18:48 18:49 1 48.3
BAIRGANIA(BGU) 19:09 19:11 2 53.4
DHANG(DAG) 19:20 19:22 2 61.9
MOHINI MANDAL(H(MMDL) 19:28 19:29 1 67.8
RIGA(RIGA) 19:39 19:41 2 73.1
TAPASWINARAYAN NAGAR HALT(TNNH) 19:46 19:47 1 76.7
SITAMARHI JN(SMI) 20:05 20:10 5 82.5
BHISA HALT(BHSA) 20:15 20:16 1 86.0
PARSAUNI(PSZ) 20:20 20:22 2 90.1
BAJPATTI(BJT) 20:28 20:30 2 95.9
AWAPUR(AWPR) 20:37 20:38 1 100.9
BACHHARPUR HALT(BCPR) 20:42 20:43 1 103.1
JANAKPUR ROAD(JNR) 20:47 20:49 2 107.5
CHANDAUNA HALT(CNX) 20:54 20:55 1 110.5
JOGIARA(JGA) 20:59 21:01 2 115.9
DEBRABANDHAULI HALT(DBLI) 21:07 21:08 1 119.4
MURAITHA(MRTA) 21:13 21:14 1 123.3
KAMTAUL(KML) 21:32 21:34 2 127.2
TEKTAR(TQR) 21:41 21:42 1 133.8
MUHAMMADPUR(MHP) 21:46 21:48 2 139.2
SHISHO HALT(SHEO) 21:55 21:56 1 143.2
DARBHANGA JN(DBG) 22:23 22:33 10 150.4
LAHERIA SARAI(LSI) 22:41 22:46 5 155.3
THALWARA(TLWA) 22:51 22:53 2 159.8
HAIAGHAT(HYT) 23:05 23:07 2 165.9
RAMBHADDARPUR(RBZ) 23:18 23:20 2 170.9
KISHANPUR(KSP) 23:27 23:29 2 177.4
MUKTAPUR(MKPR) 23:36 23:38 2 183.8
SAMASTIPUR JN(SPJ) 23:55 Ends 0 187.6