Back RAXAUL - PATLIPUTRA DEMU

RAXAUL JN(RXL) PATLIPUTRA(PPTA) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
RAXAUL JN(RXL) Starts 6:00 0 0.0
ADAPUR(ADX) 6:18 6:20 2 12.2
CHAURADANO(CAO) 6:34 6:36 2 23.8
GHORASAHAN(GRH) 6:50 6:51 1 35.5
KUNDWA CHAINPUR(KWC) 6:59 7:01 2 43.4
BAIRGANIA(BGU) 7:16 7:18 2 53.4
DHANG(DAG) 7:29 7:31 2 61.9
RIGA(RIGA) 7:38 7:40 2 73.1
SITAMARHI JN(SMI) 8:00 8:05 5 82.5
DUMRA(DUMR) 8:10 8:12 2 87.8
GARHA(GARA) 8:21 8:23 2 99.9
NEW RUNNISAIDPUR HALT(NRSD) 8:33 8:34 1 108.1
MUZAFFARPUR JN(MFP) 9:45 9:50 5 147.0
HAJIPUR JN(HJP) 11:55 12:00 5 200.8
PATLIPUTRA(PPTA) 13:30 Ends 0 221.5