Back JAYNAGAR - SAMASTIPUR DEMU

JAYNAGAR(JYG) SAMASTIPUR JN(SPJ) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JAYNAGAR(JYG) Starts 21:00 0 0.0
KORAHIA(KRHA) 21:08 21:09 1 6.8
KHAJAULI(KJI) 21:24 21:26 2 12.0
LALIT LAKSHMIPR(LLPR) 21:34 21:35 1 17.3
RAJANAGAR(RJA) 21:40 21:42 2 21.3
MADHUBANI(MBI) 21:51 21:54 3 31.2
PANDAUL(PDW) 22:04 22:06 2 40.2
UGNA HALT(UGNA) 22:12 22:13 1 43.7
SAKRI JN(SKI) 22:20 22:22 2 48.2
SHAHEED S N SINGH HALT(SSNS) 22:25 22:26 1 51.7
TARSARAI(TRS) 22:44 22:46 2 54.8
BIJULI HALT(BJIH) 22:51 22:52 1 58.2
KAKARGHATTI(KKHT) 22:55 22:57 2 61.3
DARBHANGA JN(DBG) 23:18 23:28 10 67.7
LAHERIA SARAI(LSI) 23:37 23:39 2 72.6
THALWARA(TLWA) 23:43 23:45 2 77.2
HAIAGHAT(HYT) 23:51 23:53 2 83.2
RAMBHADDARPUR(RBZ) 23:59 00:01 2 88.2
KISHANPUR(KSP) 00:13 00:15 2 94.8
MUKTAPUR(MKPR) 00:24 00:26 2 101.1
SAMASTIPUR JN(SPJ) 01:00 Ends 0 105.0