Back GORAKHPUR - GONDA DEMU

GORAKHPUR JN(GKP) GONDA JN(GD) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GORAKHPUR JN(GKP) Starts 17:40 0 0.0
NAKAHA JUNGLE(JEA) 17:55 17:57 2 6.0
MANIRAM(MIM) 18:08 18:09 1 10.0
KAURIAA JUNGLE(JKI) 18:18 18:19 1 16.0
PEPPEGANJ(PJ) 18:28 18:29 1 22.0
RAWAT GANJ(RJ) 18:34 18:35 1 25.0
MAHAWAN KHOR HALT(MVKR) 18:39 18:40 1 27.0
RAMCHAURA(RCRA) 18:44 18:45 1 30.0
CAMPIERGANJ(CM) 18:50 18:51 1 33.0
LOHARPURWA(LPW) 18:58 18:59 1 38.0
ANAND NAGAR(ANDN) 19:08 19:10 2 41.0
LEHRA(LER) 19:17 19:18 1 50.0
BRIDGMANGANJ(BMJ) 19:22 19:24 2 55.0
USKA BAZAR(UB) 19:37 19:39 2 63.0
NAUGARH(NUH) 19:48 19:50 2 73.0
AHIRAULI(AHU) 19:59 20:00 1 78.0
CHILHIA(CIH) 20:26 20:28 2 85.0
SHOHRATGARH(SOT) 20:35 20:37 2 91.0
MAHTHA BAZAR(MHBZ) 20:44 20:45 1 96.0
PARSA(PRZ) 20:50 20:52 2 101.0
MAHADEVA BUZRUG(MHBG) 21:00 21:01 1 107.0
BARHNI(BNY) 21:10 21:15 5 113.0
TRILOKPUR(TPB) 21:22 21:23 1 121.0
PACHPERWA(PPW) 21:29 21:31 2 129.0
GAINSARI JN(GIR) 21:40 21:42 2 138.0
LAIBURWA HALT(LBW) 21:51 21:52 1 146.0
TULSIPUR(TLR) 22:07 22:09 2 151.0
LAKSHMANPUR HALT(LHNR) 22:21 22:22 1 158.0
KAUWAPUR(KPE) 22:31 22:33 2 163.0
GAINJAHWA(GAW) 22:41 22:43 2 171.0
JHARKHANDI(JKNI) 22:50 22:52 2 178.0
BALRAMPUR(BLP) 23:05 23:07 2 181.0
BHAWANIPUR KALN(BWP) 23:21 23:22 1 192.0
INTIYATHOK(ITE) 23:29 23:31 2 200.0
SUBHAGPUR(SUBR) 23:55 23:57 2 215.0
GONDA JN(GD) 00:40 Ends 0 221.0