Back GORAKHPUR - BARHNI DEMU

GORAKHPUR JN(GKP) BARHNI(BNY) | MON,TUE,WED,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GORAKHPUR JN(GKP) Starts 9:50 0 0.0
NAKAHA JUNGLE(JEA) 10:01 10:02 1 6.0
MANIRAM(MIM) 10:08 10:09 1 10.0
KAURIAA JUNGLE(JKI) 10:15 10:16 1 16.0
PEPPEGANJ(PJ) 10:23 10:24 1 22.0
RAWAT GANJ(RJ) 10:28 10:29 1 25.0
MAHAWAN KHOR HALT(MVKR) 10:33 10:34 1 27.0
RAMCHAURA(RCRA) 10:38 10:39 1 30.0
CAMPIERGANJ(CM) 10:45 10:46 1 33.0
LOHARPURWA(LPW) 10:52 10:53 1 38.0
ANAND NAGAR(ANDN) 11:00 11:02 2 41.0
LEHRA(LER) 11:09 11:10 1 50.0
BRIDGMANGANJ(BMJ) 11:15 11:16 1 55.0
USKA BAZAR(UB) 11:24 11:25 1 63.0
NAUGARH(NUH) 11:33 11:35 2 73.0
AHIRAULI(AHU) 11:42 11:43 1 78.0
CHILHIA(CIH) 11:49 11:51 2 85.0
SHOHRATGARH(SOT) 11:58 12:00 2 91.0
MAHTHA BAZAR(MHBZ) 12:07 12:08 1 96.0
PARSA(PRZ) 12:13 12:15 2 101.0
MAHADEVA BUZRUG(MHBG) 12:23 12:24 1 107.0
BARHNI(BNY) 12:55 Ends 0 113.0