Back GONDA - GORAKHPUR DEMU

GONDA JN(GD) GORAKHPUR JN(GKP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GONDA JN(GD) Starts 2:40 0 0.0
SUBHAGPUR(SUBR) 2:56 2:58 2 6.5
INTIYATHOK(ITE) 3:14 3:16 2 21.6
BHAWANIPUR KALN(BWP) 3:25 3:26 1 29.5
BALRAMPUR(BLP) 3:38 3:40 2 40.1
JHARKHANDI(JKNI) 3:45 3:47 2 42.9
GAINJAHWA(GAW) 3:54 3:56 2 50.1
KAUWAPUR(KPE) 4:04 4:06 2 58.5
LAKSHMANPUR HALT(LHNR) 4:12 4:13 1 63.2
TULSIPUR(TLR) 4:19 4:21 2 70.2
LAIBURWA HALT(LBW) 4:28 4:29 1 75.9
GAINSARI JN(GIR) 4:36 4:38 2 83.6
PACHPERWA(PPW) 4:48 4:50 2 92.9
TRILOKPUR(TPB) 4:58 4:59 1 100.3
BARHNI(BNY) 5:07 5:12 5 108.5
MAHADEVA BUZRUG(MHBG) 5:19 5:20 1 114.4
PARSA(PRZ) 5:31 5:33 2 120.8
MAHTHA BAZAR(MHBZ) 5:41 5:42 1 125.3
SHOHRATGARH(SOT) 5:50 5:52 2 130.0
CHILHIA(CIH) 5:59 6:01 2 136.2
AHIRAULI(AHU) 6:09 6:10 1 142.6
NAUGARH(NUH) 6:18 6:20 2 148.5
USKA BAZAR(UB) 6:30 6:31 1 158.2
BRIDGMANGANJ(BMJ) 6:41 6:43 2 166.5
LEHRA(LER) 6:49 6:50 1 170.9
ANAND NAGAR(ANDN) 7:03 7:05 2 179.9
LOHARPURWA(LPW) 7:10 7:11 1 183.1
CAMPIERGANJ(CM) 7:16 7:18 2 186.5
RAMCHAURA(RCRA) 7:24 7:25 1 191.5
MAHAWAN KHOR HALT(MVKR) 7:29 7:30 1 193.9
RAWAT GANJ(RJ) 7:34 7:35 1 196.3
PEPPEGANJ(PJ) 7:38 7:40 2 199.4
KAURIAA JUNGLE(JKI) 7:48 7:49 1 205.2
MANIRAM(MIM) 7:56 7:58 2 211.0
NAKAHA JUNGLE(JEA) 8:13 8:15 2 215.8
GORAKHPUR JN(GKP) 8:55 Ends 0 221.4