Back BANKA - BHAGALPUR DEMU

BANKA(BAKA) BHAGALPUR(BGP) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BANKA(BAKA) Starts 9:25 0 0.0
MURAHARA(MRHA) 9:36 9:37 1 7.0
TELIA(TELY) 9:46 9:47 1 11.0
BARAHAT JN(BHLE) 10:05 10:07 2 16.0
PUNSIA(PNSA) 10:15 10:16 1 19.0
PIPRADIH(PPDI) 10:25 10:26 1 24.0
DHAUNI(DWLE) 10:31 10:32 1 26.0
BELA HALT(BELT) 10:40 10:41 1 30.0
SANJHA(SJJ) 10:47 10:48 1 32.0
TIKANI(TKLE) 10:57 10:58 1 37.0
JAGDISHPUR(JDPT) 11:03 11:04 1 39.0
HATPURAINI(HPLE) 11:09 11:10 1 40.0
GANI DHAM HALT(GIF) 11:16 11:17 1 41.0
KOLLIKHUTAHA(KKTA) 11:24 11:25 1 44.0
BHAGALPUR(BGP) 11:40 Ends 0 51.0