Back JAMALPUR - SAHIBGANJ DEMU

JAMALPUR JN(JMP) SAHIBGANJ JN(SBG) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JAMALPUR JN(JMP) Starts 15:30 0 0.0
PATAM HALT(PATM) 15:35 15:36 1 5.0
RATANPUR(RPUR) 15:41 15:42 1 6.0
RISHIKUND(RIKD) 15:46 15:47 1 8.0
BARIARPUR(BUP) 15:51 15:52 1 11.0
KALYANPUR ROAD(KPRD) 16:00 16:01 1 16.0
GHORGHAT(GOG) 16:05 16:06 1 18.0
KHARIAPIPRA HALT(KAPP) 16:11 16:12 1 19.0
GANGANI(GNNA) 16:15 16:16 1 22.0
KAMARGANJ(KMGH) 16:21 16:22 1 24.0
SULTANGANJ(SGG) 16:27 16:28 1 29.0
ABJUGANJ(AJUG) 16:32 16:33 1 30.0
MAHESHI(MVV) 16:38 16:39 1 35.0
AKBARNAGAR(AKN) 16:44 16:45 1 39.0
CHHIT MAKHANPUR(CTMP) 16:50 16:51 1 43.0
MURARPUR(MPY) 16:54 16:55 1 44.0
NATHNAGAR(NAT) 17:01 17:02 1 49.0
BHAGALPUR(BGP) 17:09 17:14 5 53.0
SABAUR(SBO) 17:24 17:25 1 61.0
LAILAKH MAMLKHA(LMM) 17:44 17:45 1 68.0
GHOGA(GGA) 17:53 17:54 1 74.0
EKCHARI(EKC) 18:01 18:02 1 79.0
KAHALGAON(CLG) 18:08 18:09 1 84.0
BIKRAM SHILA(BKSL) 18:20 18:21 1 90.0
SHIVANARAYANPUR(SVRP) 18:28 18:29 1 95.0
LAKSHMIPUR BHORANG(LKB) 18:37 18:38 1 100.0
PIRPAINTI(PPT) 18:45 18:46 1 104.0
AMMAPALLI HALT(AMPL) 18:52 18:53 1 109.0
MIRZA CHEUKI(MZC) 18:58 18:59 1 113.0
KARAMTOLA(KRMA) 19:07 19:08 1 119.0
SAHIBGANJ JN(SBG) 19:25 Ends 0 128.0