Back JAMALPUR - BHAGALPUR DEMU

JAMALPUR JN(JMP) BHAGALPUR(BGP) | MON,TUE,WED,THU,FRI
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JAMALPUR JN(JMP) Starts 10:38 0 0.0
PATAM HALT(PATM) 10:43 10:44 1 4.8
RATANPUR(RPUR) 10:49 10:50 1 6.2
BARIARPUR(BUP) 10:55 10:56 1 11.1
KALYANPUR ROAD(KPRD) 11:03 11:04 1 15.8
GHORGHAT(GOG) 11:08 11:09 1 18.0
KHARIAPIPRA HALT(KAPP) 11:14 11:15 1 19.8
GANGANI(GNNA) 11:18 11:19 1 21.8
SULTANGANJ(SGG) 11:26 11:27 1 28.9
MAHESHI(MVV) 11:33 11:34 1 34.7
AKBARNAGAR(AKN) 11:39 11:40 1 39.1
MURARPUR(MPY) 11:46 11:47 1 44.3
NATHNAGAR(NAT) 11:53 11:54 1 49.2
BHAGALPUR(BGP) 12:05 Ends 0 53.1