Back GEVRA ROAD - RAIPUR MEMU

GEVRA ROAD(GAD) RAIPUR JN(R) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GEVRA ROAD(GAD) Starts 5:55 0 0.0
KORBA(KRBA) 6:10 6:15 5 7.0
URGA(URGA) 6:22 6:23 1 15.0
SARAGBUNDIA(SRBA) 6:29 6:30 1 21.0
MADWARANI(MWRN) 6:37 6:38 1 27.0
KOTHARI ROAD(KTHD) 6:43 6:44 1 32.0
BALPUR HALT(BPRH) 6:49 6:50 1 36.0
CHAMPA(CPH) 7:05 7:07 2 43.0
JANJGIR NAILA(NIA) 7:16 7:18 2 54.0
KAPAN(KPNA) 7:23 7:24 1 60.0
AKALTARA(AKT) 7:30 7:32 2 69.0
KOTMI SONAN HLT(KTSH) 7:38 7:39 1 75.0
JAIRAMNAGAR(JRMG) 7:43 7:44 1 82.0
GATORA(GTW) 7:54 7:55 1 89.0
BILASPUR JN(BSP) 8:15 8:25 10 96.0
DADHAPARA(DPH) 8:39 8:40 1 103.0
CHAKARBHATHA(CHBT) 8:43 8:44 1 106.0
BELHA(BYL) 8:49 8:50 1 112.0
DAGORI(DGS) 8:55 8:56 1 118.0
NIPANIA(NPI) 9:03 9:04 1 127.0
BHATAPARA(BYT) 9:13 9:15 2 142.0
HATHBANDH(HN) 9:26 9:27 1 157.0
TILDA(TLD) 9:36 9:38 2 168.0
BAIKUNTH(BKTH) 9:47 9:48 1 172.0
SILIARI(SLH) 9:57 9:58 1 182.0
MANDHAR(MDH) 10:06 10:07 1 193.0
URKURA(URK) 10:15 10:16 1 200.0
W R S COLONY PH(WRC) 10:20 10:21 1 203.0
RAIPUR JN(R) 10:55 Ends 0 206.0