Back GEVRA ROAD - RAIPUR MEMU

GEVRA ROAD(GAD) RAIPUR JN(R) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GEVRA ROAD(GAD) Starts 5:55 0 0.0
KORBA(KRBA) 6:10 6:15 5 7.9
URGA(URGA) 6:22 6:23 1 16.5
SARAGBUNDIA(SRBA) 6:29 6:30 1 22.7
MADWARANI(MWRN) 6:37 6:38 1 28.6
KOTHARI ROAD(KTHD) 6:43 6:44 1 33.0
BALPUR HALT(BPRH) 6:49 6:50 1 37.0
CHAMPA(CPH) 7:05 7:07 2 45.0
JANJGIR NAILA(NIA) 7:14 7:16 2 55.8
KAPAN(KPNA) 7:22 7:23 1 63.1
AKALTARA(AKT) 7:29 7:31 2 70.7
KOTMI SONAN HLT(KTSH) 7:38 7:39 1 76.8
JAIRAMNAGAR(JRMG) 7:44 7:45 1 83.8
GATORA(GTW) 7:56 7:57 1 91.5
BILASPUR JN(BSP) 8:15 8:25 10 97.5
DADHAPARA(DPH) 8:38 8:39 1 104.6
CHAKARBHATHA(CHBT) 8:42 8:43 1 107.8
BELHA(BYL) 8:48 8:49 1 113.5
DAGORI(DGS) 8:54 8:55 1 121.0
NIPANIA(NPI) 9:03 9:04 1 129.5
BHATAPARA(BYT) 9:13 9:15 2 144.1
HATHBANDH(HN) 9:29 9:30 1 159.4
TILDA(TLD) 9:37 9:39 2 170.2
BAIKUNTH(BKTH) 9:44 9:45 1 176.3
SILIARI(SLH) 9:54 9:55 1 184.7
MANDHAR(MDH) 10:03 10:04 1 196.2
URKURA(URK) 10:13 10:14 1 204.4
W R S COLONY PH(WRC) 10:18 10:19 1 205.8
RAIPUR JN(R) 11:05 Ends 0 208.4