Back JAJPUR KEONJHAR ROAD - KHARAGPUR MEMU

JAJPUR KEONJHAR ROAD(JJKR) KHARAGPUR JN(KGP) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JAJPUR KEONJHAR ROAD(JJKR) Starts 5:40 0 0.0
KORAI HALT(KRIH) 5:45 5:46 1 5.0
BAITARANI ROAD(BTV) 5:52 5:53 1 12.0
DULAKHAPATNA(DLPT) 5:59 6:00 1 17.0
MANJURI ROAD(MZZ) 6:07 6:08 1 20.0
KENDUAPADA(KED) 6:14 6:15 1 28.0
KAPALI ROAD(KPLD) 6:20 6:21 1 32.0
BAUDPUR(BUDR) 6:26 6:27 1 37.0
BHADRAKH(BHC) 6:40 6:45 5 44.0
RANITAL(RNTL) 6:52 6:53 1 51.0
MARKONA(MKO) 6:59 7:00 1 58.0
SABIRA(SZZ) 7:07 7:08 1 64.0
SORO(SORO) 7:14 7:15 1 72.0
BAHANAGA BAZAR(BNBR) 7:22 7:23 1 81.0
PANPANA(PNPN) 7:28 7:29 1 86.0
KHANTAPARA(KHF) 7:33 7:34 1 90.0
NILGIRI ROAD(NGRD) 7:39 7:40 1 95.0
BALASORE(BLS) 7:49 7:54 5 106.0
TIKIRAPAL HALT(TKPL) 7:57 7:58 1 110.0
HALDIPADA(HIP) 8:04 8:05 1 117.0
RUPSA JN(ROP) 8:11 8:12 1 124.0
N MAYURBHANJ ROAD(NMBR) 8:18 8:19 1 129.0
BASTA(BTS) 8:23 8:24 1 133.0
AMARDA ROAD(ARD) 8:29 8:30 1 139.0
RAJGHAT HALT(RGT) 8:35 8:36 1 146.0
JALESWAR(JER) 8:43 8:44 1 153.0
LAKSHANNATH ROAD(LXD) 8:51 8:52 1 159.0
ANGUA(AGV) 8:57 8:58 1 165.0
DANTAN(DNT) 9:02 9:03 1 170.0
NIKURSINI(NSI) 9:10 9:11 1 178.0
BELDA(BLDA) 9:18 9:19 1 186.0
BAKHRABAD(VKD) 9:25 9:26 1 192.0
NARAYANGARH(NYA) 9:32 9:33 1 199.0
BENAPUR(BPE) 9:41 9:42 1 210.0
HIJILLI(HIJ) 9:48 9:49 1 218.0
KHARAGPUR JN(KGP) 10:55 Ends 0 227.0