Back BHADRAKH - KHARAGPUR MEMU

BHADRAKH(BHC) KHARAGPUR JN(KGP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BHADRAKH(BHC) Starts 16:10 0 0.0
RANITAL(RNTL) 16:16 16:17 1 7.8
MARKONA(MKO) 16:23 16:24 1 14.3
SABIRA(SZZ) 16:31 16:32 1 20.3
SORO(SORO) 16:38 16:39 1 29.0
BAHANAGA BAZAR(BNBR) 16:46 16:47 1 37.6
PANPANA(PNPN) 16:52 16:53 1 42.0
KHANTAPARA(KHF) 16:57 16:58 1 47.0
NILGIRI ROAD(NGRD) 17:03 17:04 1 51.8
BALASORE(BLS) 17:14 17:19 5 62.5
TIKIRAPAL HALT(TKPL) 17:23 17:24 1 67.4
HALDIPADA(HIP) 17:29 17:30 1 74.2
RUPSA JN(ROP) 17:37 17:38 1 80.3
N MAYURBHANJ ROAD(NMBR) 17:44 17:45 1 85.9
BASTA(BTS) 17:49 17:50 1 90.3
AMARDA ROAD(ARD) 17:56 17:57 1 95.8
RAJGHAT HALT(RGT) 18:04 18:05 1 102.2
JALESWAR(JER) 18:11 18:12 1 109.9
LAKSHANNATH ROAD(LXD) 18:18 18:19 1 115.9
ANGUA(AGV) 18:25 18:26 1 122.0
DANTAN(DNT) 18:31 18:32 1 126.4
NIKURSINI(NSI) 18:39 18:40 1 135.0
BELDA(BLDA) 18:47 18:48 1 143.1
BAKHRABAD(VKD) 18:54 18:55 1 149.1
NARAYANGARH(NYA) 19:02 19:03 1 155.5
BENAPUR(BPE) 19:12 19:13 1 166.6
HIJILLI(HIJ) 19:21 19:22 1 174.6
KHARAGPUR JN(KGP) 20:00 Ends 0 178.6