Back BHADRAKH - KHARAGPUR MEMU

BHADRAKH(BHC) KHARAGPUR JN(KGP) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BHADRAKH(BHC) Starts 16:10 0 0.0
RANITAL(RNTL) 16:17 16:18 1 8.0
MARKONA(MKO) 16:24 16:25 1 14.0
SABIRA(SZZ) 16:32 16:33 1 20.0
SORO(SORO) 16:40 16:41 1 29.0
BAHANAGA BAZAR(BNBR) 16:48 16:49 1 38.0
PANPANA(PNPN) 16:53 16:54 1 42.0
KHANTAPARA(KHF) 16:58 16:59 1 47.0
NILGIRI ROAD(NGRD) 17:03 17:04 1 51.0
BALASORE(BLS) 17:13 17:18 5 62.0
TIKIRAPAL HALT(TKPL) 17:22 17:23 1 67.0
HALDIPADA(HIP) 17:29 17:30 1 74.0
RUPSA JN(ROP) 17:36 17:37 1 80.0
N MAYURBHANJ ROAD(NMBR) 17:42 17:43 1 86.0
BASTA(BTS) 17:47 17:48 1 90.0
AMARDA ROAD(ARD) 17:53 17:54 1 95.0
RAJGHAT HALT(RGT) 18:00 18:01 1 102.0
JALESWAR(JER) 18:07 18:08 1 110.0
LAKSHANNATH ROAD(LXD) 18:14 18:15 1 116.0
ANGUA(AGV) 18:20 18:21 1 122.0
DANTAN(DNT) 18:25 18:26 1 126.0
NIKURSINI(NSI) 18:33 18:34 1 134.0
BELDA(BLDA) 18:42 18:43 1 143.0
BAKHRABAD(VKD) 18:49 18:50 1 149.0
NARAYANGARH(NYA) 18:56 18:57 1 155.0
BENAPUR(BPE) 19:05 19:06 1 166.0
HIJILLI(HIJ) 19:13 19:14 1 174.0
KHARAGPUR JN(KGP) 19:55 Ends 0 183.0