Back KHARAGPUR - BHADRAKH MEMU

KHARAGPUR JN(KGP) BHADRAKH(BHC) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KHARAGPUR JN(KGP) Starts 7:00 0 0.0
HIJILLI(HIJ) 7:09 7:10 1 6.0
BENAPUR(BPE) 7:17 7:18 1 14.0
NARAYANGARH(NYA) 7:27 7:28 1 25.0
BAKHRABAD(VKD) 7:34 7:35 1 32.0
BELDA(BLDA) 7:41 7:42 1 38.0
NIKURSINI(NSI) 7:50 7:51 1 46.0
DANTAN(DNT) 7:59 8:00 1 54.0
ANGUA(AGV) 8:05 8:06 1 59.0
LAKSHANNATH ROAD(LXD) 8:11 8:12 1 65.0
JALESWAR(JER) 8:18 8:19 1 71.0
RAJGHAT HALT(RGT) 8:27 8:28 1 78.0
AMARDA ROAD(ARD) 8:34 8:35 1 85.0
BASTA(BTS) 8:41 8:42 1 91.0
N MAYURBHANJ ROAD(NMBR) 8:47 8:48 1 95.0
RUPSA JN(ROP) 8:53 8:54 1 100.0
HALDIPADA(HIP) 9:00 9:01 1 107.0
TIKIRAPAL HALT(TKPL) 9:08 9:09 1 113.0
BALASORE(BLS) 9:15 9:20 5 118.0
NILGIRI ROAD(NGRD) 9:27 9:28 1 129.0
KHANTAPARA(KHF) 9:37 9:38 1 134.0
PANPANA(PNPN) 9:43 9:44 1 138.0
BAHANAGA BAZAR(BNBR) 9:48 9:49 1 143.0
SORO(SORO) 9:56 9:57 1 152.0
SABIRA(SZZ) 10:05 10:06 1 160.0
MARKONA(MKO) 10:12 10:13 1 166.0
RANITAL(RNTL) 10:24 10:25 1 173.0
BHADRAKH(BHC) 10:55 Ends 0 180.0