Back KHARAGPUR - BHADRAKH MEMU

KHARAGPUR JN(KGP) BHADRAKH(BHC) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
KHARAGPUR JN(KGP) Starts 7:00 0 0.0
HIJILLI(HIJ) 7:07 7:08 1 3.9
BENAPUR(BPE) 7:15 7:16 1 11.9
NARAYANGARH(NYA) 7:25 7:26 1 23.1
BAKHRABAD(VKD) 7:35 7:36 1 29.5
BELDA(BLDA) 7:42 7:43 1 35.5
NIKURSINI(NSI) 7:50 7:51 1 43.6
DANTAN(DNT) 7:59 8:00 1 52.2
ANGUA(AGV) 8:05 8:06 1 56.5
LAKSHANNATH ROAD(LXD) 8:11 8:12 1 62.7
JALESWAR(JER) 8:18 8:19 1 68.7
RAJGHAT HALT(RGT) 8:26 8:27 1 76.4
AMARDA ROAD(ARD) 8:32 8:33 1 82.8
BASTA(BTS) 8:39 8:40 1 88.2
N MAYURBHANJ ROAD(NMBR) 8:45 8:46 1 92.7
RUPSA JN(ROP) 8:51 8:52 1 98.3
HALDIPADA(HIP) 8:58 8:59 1 104.4
TIKIRAPAL HALT(TKPL) 9:06 9:07 1 111.1
BALASORE(BLS) 9:12 9:17 5 116.1
NILGIRI ROAD(NGRD) 9:24 9:25 1 126.8
KHANTAPARA(KHF) 9:30 9:31 1 131.6
PANPANA(PNPN) 9:36 9:37 1 136.6
BAHANAGA BAZAR(BNBR) 9:41 9:42 1 140.9
SORO(SORO) 9:49 9:50 1 149.6
SABIRA(SZZ) 9:58 9:59 1 158.3
MARKONA(MKO) 10:05 10:06 1 164.3
RANITAL(RNTL) 10:14 10:15 1 170.8
BHADRAKH(BHC) 10:55 Ends 0 178.6