Back NARKATIAGANJ - MUZAFFARPUR MEMU

NARKATIAGANJ JN(NKE) MUZAFFARPUR JN(MFP) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
NARKATIAGANJ JN(NKE) Starts 20:00 0 0.0
MUSHARWA HALT(MSHW) 20:08 20:09 1 6.0
SATHI(SAHI) 20:13 20:15 2 11.0
RAMESHWAR NAGAR(RSWN) 20:20 20:21 1 14.0
CHANPATIA(CAI) 20:25 20:27 2 20.0
KUMARBAGH(KUMB) 20:33 20:35 2 27.0
PRAJAPATI HALT(PJPT) 20:42 20:43 1 34.0
BETTIAH(BTH) 20:45 20:48 3 37.0
MAJHOWLIA(MJL) 21:08 21:10 2 46.0
PARSA NAGAR(PRSN) 21:17 21:18 1 53.0
SAGAULI JN(SGL) 21:51 21:53 2 59.0
SEMRA(SRA) 22:02 22:04 2 69.0
BAPUDHAM MOTIHARI(BMKI) 22:15 22:18 3 80.0
MOTIHARI COURT(MCO) 22:21 22:22 1 83.0
JIWDHARA(JDR) 22:27 22:29 2 88.0
BANGARI(BGAR) 22:35 22:36 1 94.0
PIPRA(PPA) 22:42 22:44 2 101.0
KURIA HALT(KXRA) 22:50 22:51 1 105.0
CHAKIA(CAA) 23:07 23:09 2 111.0
HARPUR NAG HALT(HRNG) 23:14 23:15 1 116.0
MEHSI(MAI) 23:19 23:21 2 120.0
MAHWAL(MHL) 23:27 23:29 2 126.0
MOTIPUR(MTR) 23:35 23:37 2 133.0
NARIYAR(NRV) 23:43 23:44 1 138.0
PIPARAHAN HALT(PPRH) 23:47 23:49 2 142.0
KANTI(KTI) 23:54 23:56 2 146.0
KAPARPURA(KVC) 00:46 00:48 2 152.0
MUZAFFARPUR JN(MFP) 01:10 Ends 0 159.0