Back PATNA - BUXAR MEMU

PATNA JN(PNBE) BUXAR(BXR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PATNA JN(PNBE) Starts 13:45 0 0.0
SACHIWALAY HALT(SCY) 13:51 13:52 1 2.2
PHULWARI SHARIF(PWS) 13:57 13:58 1 6.0
DANAPUR(DNR) 14:05 14:10 5 9.7
NEORA(NEO) 14:15 14:16 1 15.5
GANDHI HALT(GNHI) 14:21 14:22 1 18.4
SADISOPUR(SDE) 14:25 14:26 1 22.5
PATEL HALT(PATL) 14:30 14:31 1 24.7
BIHTA(BTA) 14:36 14:38 2 27.0
KOELWAR(KWR) 14:47 14:48 1 35.5
KULHARIA(KUA) 14:53 14:54 1 39.1
ARA(ARA) 15:18 15:20 2 49.0
KARISATH(KRS) 15:31 15:32 1 58.9
KAURIYA(KYA) 15:37 15:38 1 63.1
BIHIYA(BEA) 15:53 15:55 2 70.4
BANAHI(BYN) 16:04 16:05 1 76.3
SIKARIA(SKRI) 16:09 16:10 1 80.5
RAGHUNATHPUR(RPR) 16:28 16:30 2 84.9
TWINING GANJ(TWG) 16:41 16:42 1 93.6
VV GIRI HALT(VVG) 16:47 16:48 1 97.7
DUMRAON(DURE) 16:52 16:54 2 101.1
KUSHALPURA HARNAHA HALT(KPHH) 17:00 17:01 1 105.6
BARUNA(BUE) 17:05 17:06 1 108.2
NADAON HALT(NDON) 17:09 17:10 1 114.6
BUXAR(BXR) 19:10 Ends 0 117.5