Back BUXAR - FATUHA MEMU

BUXAR(BXR) FATUHA(FUT) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BUXAR(BXR) Starts 4:55 0 0.0
BARUNA(BUE) 5:05 5:06 1 9.3
DUMRAON(DURE) 5:13 5:14 1 16.4
TWINING GANJ(TWG) 5:23 5:24 1 23.9
VEER KUNWAR HALT(VKDH) 5:29 5:30 1 28.0
RAGHUNATHPUR(RPR) 5:39 5:40 1 32.6
BANAHI(BYN) 5:50 5:51 1 41.2
AMAR SAHEED JAGDEV P HALT(ASJP) 5:55 5:56 1 43.3
BIHIYA(BEA) 6:01 6:02 1 47.1
RAMANAND(RNTE) 6:08 6:09 1 51.0
SARVODAYA HALT(XSAN) 6:13 6:14 1 52.5
KAURIYA(KYA) 6:18 6:19 1 54.4
KARISATH(KRS) 6:49 6:50 1 58.6
ARA(ARA) 7:23 7:25 2 68.5
KULHARIA(KUA) 7:35 7:36 1 78.4
KOELWAR(KWR) 7:41 7:42 1 82.0
PALI A(PAIL) 7:46 7:47 1 84.5
BIHTA(BTA) 7:54 7:55 1 90.5
SADISOPUR(SDE) 8:03 8:04 1 95.0
NEORA(NEO) 8:12 8:13 1 102.0
DANAPUR(DNR) 8:23 8:28 5 107.8
PHULWARI SHARIF(PWS) 8:33 8:34 1 111.5
SACHIWALAY HALT(SCY) 8:39 8:40 1 115.4
PATNA JN(PNBE) 8:55 9:05 10 117.5
RAJENDRA NAGAR PATNA(RJPB) 9:11 9:13 2 120.1
GULZARBAGH(GZH) 9:20 9:21 1 124.3
PATNA SAHEB(PNC) 9:28 9:29 1 127.4
DEEDARGANJ(DDGJ) 9:35 9:36 1 130.1
BANKA GHAT(BKG) 9:40 9:41 1 133.5
FATUHA(FUT) 10:15 Ends 0 139.3