Back FATUHA - BUXAR MEMU

FATUHA(FUT) BUXAR(BXR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
FATUHA(FUT) Starts 16:20 0 0.0
BANKA GHAT(BKG) 16:28 16:29 1 5.8
PATNA SAHEB(PNC) 16:38 16:40 2 12.0
GULZARBAGH(GZH) 16:49 16:51 2 15.0
RAJENDRA NAGAR PATNA(RJPB) 17:11 17:13 2 19.2
PATNA JN(PNBE) 17:35 18:30 55 21.8
SACHIWALAY HALT(SCY) 18:35 18:37 2 24.0
PHULWARI SHARIF(PWS) 18:42 18:43 1 27.8
DANAPUR(DNR) 18:50 18:55 5 31.5
NEORA(NEO) 19:00 19:01 1 37.3
GANDHI HALT(GNHI) 19:06 19:07 1 40.2
SADISOPUR(SDE) 19:10 19:11 1 44.3
PATEL HALT(PATL) 19:14 19:15 1 46.5
BIHTA(BTA) 19:18 19:20 2 48.9
PALI A(PAIL) 19:26 19:27 1 54.8
KOELWAR(KWR) 19:31 19:32 1 57.3
KULHARIA(KUA) 19:36 19:37 1 60.9
JAMIRA HALT(JMIR) 19:43 19:44 1 66.3
ARA(ARA) 20:23 20:25 2 70.8
JAGJIVAN HALT(JGWL) 20:30 20:31 1 74.1
KARISATH(KRS) 20:35 20:37 2 80.7
KAURIYA(KYA) 20:42 20:43 1 84.9
SARVODAYA HALT(XSAN) 20:46 20:47 1 86.9
RAMANAND(RNTE) 20:50 20:51 1 88.3
BIHIYA(BEA) 21:09 21:10 1 92.3
AMAR SAHEED JAGDEV P HALT(ASJP) 21:15 21:16 1 96.0
BANAHI(BYN) 21:20 21:21 1 98.1
RAGHUNATHPUR(RPR) 21:38 21:39 1 106.8
VEER KUNWAR HALT(VKDH) 21:45 21:46 1 111.3
TWINING GANJ(TWG) 21:50 21:51 1 115.4
DUMRAON(DURE) 21:57 21:59 2 122.9
BARUNA(BUE) 22:06 22:07 1 130.0
BUXAR(BXR) 23:45 Ends 0 139.3