Back BUXAR - PATNA MEMU

BUXAR(BXR) PATNA JN(PNBE) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BUXAR(BXR) Starts 7:15 0 0.0
NADAON HALT(NDON) 7:20 7:21 1 2.9
BARUNA(BUE) 7:26 7:27 1 9.3
KUSHALPURA HARNAHA HALT(KPHH) 7:31 7:32 1 11.9
DUMRAON(DURE) 7:37 7:38 1 16.4
VV GIRI HALT(VVG) 7:44 7:45 1 19.8
TWINING GANJ(TWG) 7:50 7:51 1 23.9
RAGHUNATHPUR(RPR) 8:04 8:05 1 32.6
BANAHI(BYN) 8:14 8:15 1 41.2
BIHIYA(BEA) 8:32 8:33 1 47.1
KAURIYA(KYA) 8:43 8:44 1 54.4
KARISATH(KRS) 8:49 8:50 1 58.6
ARA(ARA) 9:20 9:22 2 68.5
KULHARIA(KUA) 9:32 9:33 1 78.4
KOELWAR(KWR) 9:38 9:39 1 82.0
BIHTA(BTA) 9:52 9:53 1 90.5
SADISOPUR(SDE) 10:01 10:02 1 95.0
NEORA(NEO) 10:19 10:20 1 102.0
DANAPUR(DNR) 11:20 11:25 5 107.8
PHULWARI SHARIF(PWS) 11:31 11:32 1 111.5
SACHIWALAY HALT(SCY) 11:37 11:38 1 115.4
PATNA JN(PNBE) 13:30 Ends 0 117.5