Back PATNA - PT DEEN DAYAL UPADHYAYA MEMU

PATNA JN(PNBE) PT DEEN DAYAL UPADHYAYA JN (DDU) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PATNA JN(PNBE) Starts 7:40 0 0.0
SACHIWALAY HALT(SCY) 7:46 7:47 1 2.2
PHULWARI SHARIF(PWS) 7:52 7:53 1 6.0
DANAPUR(DNR) 8:00 8:05 5 9.7
NEORA(NEO) 8:10 8:11 1 15.5
GANDHI HALT(GNHI) 8:16 8:17 1 18.4
SADISOPUR(SDE) 8:21 8:22 1 22.5
PATEL HALT(PATL) 8:25 8:26 1 24.7
BIHTA(BTA) 8:29 8:31 2 27.0
KOELWAR(KWR) 8:41 8:42 1 35.5
KULHARIA(KUA) 8:46 8:47 1 39.1
JAMIRA HALT(JMIR) 8:53 8:54 1 44.5
ARA(ARA) 9:02 9:04 2 49.0
JAGJIVAN HALT(JGWL) 9:08 9:09 1 52.3
KARISATH(KRS) 9:16 9:17 1 58.9
KAURIYA(KYA) 9:22 9:23 1 63.1
SARVODAYA HALT(XSAN) 9:26 9:27 1 65.1
RAMANAND(RNTE) 9:30 9:31 1 66.5
BIHIYA(BEA) 9:35 9:37 2 70.4
BANAHI(BYN) 9:45 9:46 1 76.3
SIKARIA(SKRI) 9:50 9:51 1 80.5
RAGHUNATHPUR(RPR) 9:56 9:58 2 84.9
VEER KUNWAR HALT(VKDH) 10:05 10:06 1 89.5
TWINING GANJ(TWG) 10:11 10:12 1 93.6
DUMRAON(DURE) 10:19 10:21 2 101.1
KUSHALPURA HARNAHA HALT(KPHH) 10:27 10:28 1 105.6
BARUNA(BUE) 10:32 10:33 1 108.2
BUXAR(BXR) 10:50 10:55 5 117.5
PAWANI KUMARPUR HALT(PWXP) 11:01 11:02 1 123.4
CHAUSA(CSA) 11:07 11:08 1 128.4
BARAKALAN(BQW) 11:13 11:14 1 134.4
GAHMAR(GMR) 11:20 11:21 1 137.9
KARAHIA(KKRH) 11:27 11:28 1 141.7
BHADAURA(BWH) 11:34 11:35 1 145.7
USIA KHAS(USK) 11:39 11:40 1 149.4
DILDARNAGAR JN(DLN) 11:48 11:50 2 153.7
DARAULI(DRV) 11:56 11:57 1 160.7
ZAMANIA(ZNA) 12:03 12:05 2 167.2
BAHORA CHANDIL(BHCL) 12:11 12:12 1 172.1
DHEENA(DHA) 12:18 12:19 1 179.6
TULSI ASHRAM(TLAM) 12:25 12:26 1 186.9
SAKALDIHA(SLD) 12:32 12:33 1 193.2
KUCHMAN(KCA) 12:59 13:00 1 200.8
PT DEEN DAYAL UPADHYAYA JN (DDU) 14:05 Ends 0 211.4