Back MUZAFFARPUR - SAMASTIPUR MEMU

MUZAFFARPUR JN(MFP) SAMASTIPUR JN(SPJ) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
MUZAFFARPUR JN(MFP) Starts 18:25 0 0.0
NARAYANPUR ANANT(NRPA) 18:35 18:36 1 4.8
SILAUT(SLT) 18:42 18:43 1 10.5
SIHO(SIHO) 18:50 18:51 1 18.3
DHOLI(DOL) 19:12 19:13 1 25.1
DUBAHA(DUBH) 19:19 19:20 1 31.2
VISHNUPUR BATHUA HALT(VBH) 19:26 19:27 1 34.5
KHUDIRAM B PUSA(KRBP) 19:32 19:33 1 38.5
KARPURIGRAM(KPGM) 19:42 19:43 1 45.9
SAMASTIPUR JN(SPJ) 20:20 Ends 0 52.1