Back GUNUPUR - VISAKHAPATNAM Passenger

GUNUPUR(GNPR) VISHAKAPATNAM(VSKP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GUNUPUR(GNPR) Starts 13:40 0 0.0
PALASINGI(PLSG) 13:51 13:52 1 6.4
BANSADHARA(BSDR) 14:01 14:02 1 11.7
LIHURI HALT(LRI) 14:13 14:14 1 18.8
KASHINAGAR(KNGR) 14:27 14:28 1 25.6
HADOBHANGI(HBF) 14:41 14:42 1 34.0
SITAPURAM(SPRM) 14:50 14:51 1 38.3
PARLAKHEMUNDI(PLH) 15:10 15:12 2 50.9
PATAPATNAM(PHM) 15:21 15:22 1 56.3
GANGUWADA(GVA) 15:35 15:36 1 65.0
TEMBURU(TMB) 15:43 15:44 1 69.3
PEDDASANA(PDSN) 15:57 15:58 1 77.9
TEKKALI HALT(TEK) 16:09 16:10 1 83.5
NAUPADA JN(NWP) 16:30 16:50 20 90.1
KOTABOMMALI(KBM) 17:02 17:04 2 103.9
TILARU(TIU) 17:14 17:16 2 117.5
URLAM(ULM) 17:25 17:27 2 127.3
SRIKAKULAM ROAD(CHE) 17:37 17:39 2 137.3
PONDURU(PDU) 17:55 17:57 2 152.6
SIGADAM(SGDM) 18:05 18:07 2 162.7
CHIPURUPALLE(CPP) 18:19 18:21 2 175.9
GARIVIDI(GVI) 18:28 18:30 2 182.5
VIZIANAGRAM JN(VZM) 18:55 19:00 5 206.8
KOTTAVALASA(KTV) 19:28 19:30 2 241.8
PENDURTI(PDT) 19:37 19:39 2 250.7
SIMHACHALAM(SCM) 19:47 19:49 2 259.8
MARRIPALEM(MIPM) 19:54 19:55 1 263.4
VISHAKAPATNAM(VSKP) 21:20 Ends 0 267.9