Back GUNUPUR - PURI Passenger

GUNUPUR(GNPR) PURI(PURI) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GUNUPUR(GNPR) Starts 6:25 0 0.0
PALASINGI(PLSG) 6:36 6:37 1 6.4
BANSADHARA(BSDR) 6:46 6:47 1 11.7
LIHURI HALT(LRI) 6:58 6:59 1 18.8
KASHINAGAR(KNGR) 7:12 7:13 1 25.6
HADOBHANGI(HBF) 7:26 7:27 1 34.0
SITAPURAM(SPRM) 7:35 7:36 1 38.3
PARLAKHEMUNDI(PLH) 7:55 7:57 2 50.9
PATAPATNAM(PHM) 8:06 8:07 1 56.3
GANGUWADA(GVA) 8:20 8:21 1 65.0
TEMBURU(TMB) 8:28 8:29 1 69.3
PEDDASANA(PDSN) 8:42 8:43 1 77.9
TEKKALI HALT(TEK) 8:54 8:55 1 83.5
NAUPADA JN(NWP) 9:15 9:22 7 90.1
ROUTHPURAM HALT(RMZ) 9:28 9:29 1 97.3
PUNDI(PUN) 9:38 9:40 2 103.6
PALASA(PSA) 10:10 10:35 25 115.9
SUMMADEVI(SUDV) 10:44 10:45 1 122.4
MANDASA ROAD(MMS) 10:52 10:53 1 129.0
BARUVA(BAV) 11:00 11:01 1 138.4
SOMPETA(SPT) 11:13 11:14 1 147.9
JHADUPUDI(JPI) 11:20 11:21 1 154.0
ICHCHPURAM(IPM) 11:30 11:31 1 165.8
SURLA ROAD(SLRD) 11:38 11:39 1 174.3
GOLANTHRA(GTA) 11:44 11:45 1 179.6
BRAHMAPUR(BAM) 12:00 12:05 5 190.3
JAGAN NATHAPUR(JNP) 12:12 12:13 1 199.1
CHATRAPUR(CAP) 12:22 12:23 1 211.8
CHATRAPUR COURT(CAPC) 12:28 12:29 1 212.7
GANJAM(GAM) 12:35 12:36 1 220.7
HUMMA(HMA) 12:44 12:45 1 226.9
RAMBHA(RBA) 12:58 13:00 2 238.0
KHALLIKOT(KIT) 13:10 13:11 1 249.2
KALIJAI(KLJI) 13:16 13:17 1 254.1
CHILKA(CLKA) 13:22 13:23 1 259.2
BALUGAON(BALU) 13:30 13:35 5 266.5
SOLARI(SLZ) 13:43 13:44 1 274.3
GANGADHARPUR(GNGD) 13:51 13:52 1 279.5
KUHURI(KUU) 14:00 14:01 1 287.5
KALUPARA GHAT(KAPG) 14:09 14:10 1 294.2
MUKETASHWAR(MKTP) 14:19 14:20 1 298.5
BHUSANDPUR(BSDP) 14:27 14:28 1 304.1
NIRAKARPUR(NKP) 14:35 14:36 1 311.1
GOLABAI(GLBA) 14:41 14:42 1 315.1
TAPANG(TAP) 14:47 14:48 1 319.7
DHAULIMUHAN(DLMH) 14:53 14:54 1 323.8
KAIPADA ROAD(KPXR) 14:59 15:00 1 328.3
ARGUL(ARGL) 15:05 15:06 1 332.3
KHURDA ROAD JN(KUR) 16:10 16:30 20 337.5
HARIPUR GRAM(HPGM) 16:37 16:38 1 340.1
MOTARI HALT(MWQ) 16:44 16:45 1 345.5
KANAS ROAD(KASR) 16:50 16:51 1 349.1
DELANG(DEG) 16:56 16:57 1 352.7
JENAPUR ROAD(JPRD) 17:01 17:02 1 355.7
BIR PURUSHOTTAMPUR(BRST) 17:06 17:07 1 359.4
SAKHI GOPAL(SIL) 17:13 17:14 1 364.9
JANKIDAIPUR(JKDP) 17:20 17:21 1 371.0
MALATIPATPUR(MLT) 17:25 17:26 1 374.0
PURI(PURI) 17:50 Ends 0 381.3