Back PURI - GUNUPUR Passenger

PURI(PURI) GUNUPUR(GNPR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PURI(PURI) Starts 7:35 0 0.0
MALATIPATPUR(MLT) 7:47 7:48 1 7.3
JANKIDAIPUR(JKDP) 7:53 7:54 1 10.3
SAKHI GOPAL(SIL) 7:59 8:00 1 16.4
BIR PURUSHOTTAMPUR(BRST) 8:06 8:07 1 21.9
JENAPUR ROAD(JPRD) 8:12 8:13 1 25.6
DELANG(DEG) 8:17 8:18 1 28.6
KANAS ROAD(KASR) 8:24 8:25 1 32.3
MOTARI HALT(MWQ) 8:30 8:31 1 35.8
HARIPUR GRAM(HPGM) 8:39 8:40 1 41.2
KHURDA ROAD JN(KUR) 8:55 9:20 25 43.8
ARGUL(ARGL) 9:27 9:28 1 49.0
KAIPADA ROAD(KPXR) 9:33 9:34 1 53.0
DHAULIMUHAN(DLMH) 9:39 9:40 1 57.5
TAPANG(TAP) 9:45 9:46 1 61.6
GOLABAI(GLBA) 9:51 9:52 1 66.2
NIRAKARPUR(NKP) 9:57 9:58 1 70.2
BHUSANDPUR(BSDP) 10:04 10:05 1 77.2
MUKETASHWAR(MKTP) 10:11 10:12 1 82.8
KALUPARA GHAT(KAPG) 10:18 10:19 1 87.1
KUHURI(KUU) 10:26 10:27 1 93.9
GANGADHARPUR(GNGD) 10:38 10:39 1 101.8
SOLARI(SLZ) 10:48 10:49 1 107.0
BALUGAON(BALU) 11:00 11:05 5 114.8
CHILKA(CLKA) 11:13 11:14 1 122.1
KALIJAI(KLJI) 11:20 11:21 1 127.3
KHALLIKOT(KIT) 11:26 11:27 1 132.1
RAMBHA(RBA) 11:39 11:40 1 143.3
HUMMA(HMA) 11:49 11:50 1 154.4
GANJAM(GAM) 12:02 12:03 1 160.6
CHATRAPUR COURT(CAPC) 12:09 12:10 1 168.6
CHATRAPUR(CAP) 12:15 12:20 5 169.5
JAGAN NATHAPUR(JNP) 12:29 12:30 1 182.3
BRAHMAPUR(BAM) 12:40 12:45 5 191.0
GOLANTHRA(GTA) 12:54 12:55 1 201.7
SURLA ROAD(SLRD) 13:01 13:02 1 207.1
ICHCHPURAM(IPM) 13:11 13:12 1 215.5
JHADUPUDI(JPI) 13:20 13:21 1 227.3
SOMPETA(SPT) 13:27 13:28 1 233.5
BARUVA(BAV) 13:37 13:38 1 242.9
MANDASA ROAD(MMS) 13:44 13:45 1 252.4
SUMMADEVI(SUDV) 14:59 15:00 1 258.9
PALASA(PSA) 15:25 16:45 80 265.5
PUNDI(PUN) 16:56 16:58 2 277.7
ROUTHPURAM HALT(RMZ) 17:04 17:05 1 284.0
NAUPADA JN(NWP) 17:20 17:40 20 291.2
TEKKALI HALT(TEK) 17:50 17:51 1 297.9
PEDDASANA(PDSN) 18:00 18:01 1 303.4
TEMBURU(TMB) 18:14 18:15 1 312.0
GANGUWADA(GVA) 18:22 18:23 1 316.3
PATAPATNAM(PHM) 18:36 18:37 1 325.0
PARLAKHEMUNDI(PLH) 18:52 18:54 2 330.5
SITAPURAM(SPRM) 19:11 19:12 1 343.0
HADOBHANGI(HBF) 19:20 19:21 1 347.3
KASHINAGAR(KNGR) 19:35 19:36 1 355.7
LIHURI HALT(LRI) 19:47 19:48 1 362.6
BANSADHARA(BSDR) 19:59 20:00 1 369.6
PALASINGI(PLSG) 20:09 20:10 1 374.9
GUNUPUR(GNPR) 20:40 Ends 0 381.3