Back GEVRA ROAD - RAIPUR Passenger

GEVRA ROAD(GAD) RAIPUR JN(R) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GEVRA ROAD(GAD) Starts 7:55 0 0.0
KORBA(KRBA) 8:10 8:15 5 7.9
URGA(URGA) 8:22 8:23 1 16.5
SARAGBUNDIA(SRBA) 8:29 8:30 1 22.7
MADWARANI(MWRN) 8:37 8:38 1 28.6
KOTHARI ROAD(KTHD) 8:43 8:44 1 33.0
BALPUR HALT(BPRH) 8:49 8:50 1 37.0
CHAMPA(CPH) 9:05 9:10 5 45.0
JANJGIR NAILA(NIA) 9:18 9:20 2 55.8
KAPAN(KPNA) 9:27 9:28 1 63.1
AKALTARA(AKT) 9:34 9:36 2 70.7
KOTMI SONAN HLT(KTSH) 9:43 9:44 1 76.8
JAIRAMNAGAR(JRMG) 9:50 9:51 1 83.8
GATORA(GTW) 10:02 10:03 1 91.5
BILASPUR JN(BSP) 10:25 10:35 10 97.5
CHAKARBHATHA(CHBT) 10:54 10:55 1 107.8
BELHA(BYL) 11:01 11:02 1 113.5
DAGORI(DGS) 11:08 11:09 1 121.0
NIPANIA(NPI) 11:18 11:19 1 129.5
BHATAPARA(BYT) 11:31 11:33 2 144.1
HATHBANDH(HN) 11:45 11:46 1 159.4
TILDA(TLD) 11:58 12:00 2 170.2
BAIKUNTH(BKTH) 12:06 12:07 1 176.3
SILIARI(SLH) 12:15 12:16 1 184.7
MANDHAR(MDH) 12:25 12:26 1 196.2
URKURA(URK) 12:33 12:34 1 204.4
W R S COLONY PH(WRC) 12:41 12:42 1 205.8
RAIPUR JN(R) 13:00 Ends 0 208.4