Back TATANAGAR - BILASPUR Passenger

TATANAGAR JN(TATA) BILASPUR JN(BSP) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
TATANAGAR JN(TATA) Starts 17:45 0 0.0
ADITYAPUR(ADTP) 17:54 17:55 1 4.7
GAMHARIA(GMH) 18:02 18:03 1 10.7
SINI JN(SINI) 18:17 18:18 1 26.7
MAHALI MARUP(MMV) 18:27 18:28 1 34.4
RAJKHARSAWAN JN(RKSN) 18:36 18:37 1 42.0
BARABAMBO(BRM) 18:48 18:49 1 51.3
CHAKRADHARPUR(CKP) 19:06 19:16 10 62.0
LOTAPAHAR(LPH) 19:27 19:28 1 71.5
SONUA(SWR) 19:39 19:40 1 83.0
TUNIA(TUX) 19:46 19:47 1 89.2
GOILKERA(GOL) 19:57 19:58 1 95.5
DEROWAN P HALT(DRWN) 20:16 20:18 2 105.4
POSOTIA(PST) 20:29 20:30 1 112.3
MANOHARPUR(MOU) 20:49 20:50 1 123.3
JARAIKELA(JRA) 21:04 21:05 1 134.6
BHALULATA(BUL) 21:14 21:15 1 142.1
BISRA(BZR) 21:22 21:23 1 149.0
BONDAMUNDA(BNDM) 21:32 21:33 1 156.6
ROURKELA(ROU) 21:55 22:10 15 163.1
PANPOSH(PPO) 22:24 22:25 1 169.0
KALUNGA(KLG) 22:33 22:35 2 176.6
KANSHBAHAL(KXN) 22:44 22:45 1 183.6
RAJ GANGPUR(GP) 22:53 22:55 2 192.9
SONAKHAN(SXN) 23:04 23:05 1 200.5
SOGRA(SOGR) 23:17 23:18 1 206.7
GARPOS(GPH) 23:28 23:30 2 211.5
TANGARMUNDA(TGM) 23:44 23:45 1 219.2
BAMRA(BMB) 00:01 00:02 1 227.8
DHARUADIHI(DIH) 00:14 00:15 1 237.3
BAGDIHI(BEH) 00:24 00:25 1 243.5
PANPALI(PNPL) 00:39 00:40 1 250.2
DHUTRA(DTV) 00:54 00:55 1 255.4
JHARSUGUDA JN(JSG) 01:50 02:30 40 264.2
IB(IB) 02:36 02:37 1 273.2
BRAJRAJNAGAR(BRJN) 02:40 02:42 2 275.9
BELPAHAR(BPH) 02:50 02:52 2 285.0
HEMAGIRI(HGR) 03:03 03:04 1 298.2
DAGHORA(DAO) 03:11 03:12 1 305.6
JAMGAON(JMG) 03:22 03:23 1 317.6
KOTARLIA(KRL) 03:30 03:31 1 326.2
RAIGARH(RIG) 03:42 03:52 10 335.9
KIRODIMALNAGAR(KDTR) 03:59 04:00 1 343.1
BHUPDEOPUR(BEF) 04:07 04:08 1 352.2
ROBERTSON(ROB) 04:16 04:17 1 361.3
KHARSIA(KHS) 04:24 04:26 2 369.8
JHARRADIH(JDI) 04:34 04:35 1 375.5
SAKTI(SKT) 04:40 04:45 5 385.3
BARADWAR(BUA) 04:59 05:01 2 400.1
SULGARE(SGRD) 05:08 05:09 1 407.5
CHAMPA(CPH) 05:24 05:29 5 415.6
JANJGIR NAILA(NIA) 05:37 05:39 2 426.4
KAPAN(KPNA) 05:45 05:47 2 433.8
AKALTARA(AKT) 05:54 05:56 2 441.4
KOTMI SONAN HLT(KTSH) 06:00 06:02 2 447.5
JAIRAMNAGAR(JRMG) 06:03 06:05 2 454.5
GATORA(GTW) 06:31 06:33 2 462.2
BILASPUR JN(BSP) 06:55 Ends 0 468.2