Back TATANAGAR - ITWARI Passenger

TATANAGAR JN(TATA) ITWARI(ITR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
TATANAGAR JN(TATA) Starts 6:30 0 0.0
ADITYAPUR(ADTP) 6:39 6:40 1 4.7
GAMHARIA(GMH) 6:48 6:49 1 10.7
BIRBANS(BRBS) 6:58 6:59 1 19.7
SINI JN(SINI) 7:08 7:09 1 26.7
MAHALI MARUP(MMV) 7:18 7:19 1 34.4
RAJKHARSAWAN JN(RKSN) 7:27 7:28 1 42.0
BARABAMBO(BRM) 7:38 7:39 1 51.3
CHAKRADHARPUR(CKP) 7:55 8:15 20 62.0
LOTAPAHAR(LPH) 8:24 8:25 1 71.5
SONUA(SWR) 8:36 8:37 1 83.0
TUNIA(TUX) 8:43 8:44 1 89.2
GOILKERA(GOL) 8:51 8:52 1 95.5
DEROWAN P HALT(DRWN) 9:10 9:11 1 105.4
POSOTIA(PST) 9:19 9:20 1 112.3
MANOHARPUR(MOU) 9:37 9:38 1 123.3
JARAIKELA(JRA) 9:55 9:56 1 134.6
BHALULATA(BUL) 10:04 10:05 1 142.1
BISRA(BZR) 10:13 10:14 1 149.0
BONDAMUNDA(BNDM) 10:23 10:24 1 156.6
ROURKELA(ROU) 10:45 11:15 30 163.1
PANPOSH(PPO) 11:24 11:25 1 169.0
KALUNGA(KLG) 11:34 11:35 1 176.6
KANSHBAHAL(KXN) 11:43 11:44 1 183.6
RAJ GANGPUR(GP) 11:54 11:55 1 192.9
SONAKHAN(SXN) 12:04 12:05 1 200.5
SOGRA(SOGR) 12:13 12:14 1 206.7
GARPOS(GPH) 12:22 12:23 1 211.5
TANGARMUNDA(TGM) 12:32 12:33 1 219.2
BAMRA(BMB) 12:49 12:50 1 227.8
DHARUADIHI(DIH) 12:59 13:00 1 237.3
BAGDIHI(BEH) 13:09 13:10 1 243.5
PANPALI(PNPL) 13:19 13:20 1 250.2
DHUTRA(DTV) 13:29 13:30 1 255.4
JHARSUGUDA JN(JSG) 14:50 15:30 40 264.2
IB(IB) 15:36 15:37 1 273.2
BRAJRAJNAGAR(BRJN) 15:40 15:42 2 275.9
BELPAHAR(BPH) 15:50 15:52 2 285.0
HEMAGIRI(HGR) 16:03 16:04 1 298.2
DAGHORA(DAO) 16:11 16:12 1 305.6
JAMGAON(JMG) 16:22 16:23 1 317.6
KOTARLIA(KRL) 16:30 16:31 1 326.2
RAIGARH(RIG) 16:42 16:47 5 335.9
KIRODIMALNAGAR(KDTR) 16:54 16:55 1 343.1
BHUPDEOPUR(BEF) 17:02 17:03 1 352.2
ROBERTSON(ROB) 17:10 17:11 1 361.3
KHARSIA(KHS) 17:20 17:22 2 369.8
JHARRADIH(JDI) 17:29 17:30 1 375.5
SAKTI(SKT) 17:34 17:39 5 385.3
JATHA(JDDA) 17:49 17:50 1 393.7
BARADWAR(BUA) 17:54 17:56 2 400.1
SULGARE(SGRD) 18:06 18:07 1 407.5
CHAMPA(CPH) 18:19 18:24 5 415.6
JANJGIR NAILA(NIA) 18:32 18:34 2 426.4
AKALTARA(AKT) 18:44 18:46 2 441.4
JAIRAMNAGAR(JRMG) 18:57 18:59 2 454.5
GATORA(GTW) 19:18 19:20 2 462.2
BILASPUR JN(BSP) 19:45 20:00 15 468.2
CHAKARBHATHA(CHBT) 20:16 20:18 2 478.5
BELHA(BYL) 20:24 20:26 2 484.2
NIPANIA(NPI) 20:41 20:43 2 500.2
BHATAPARA(BYT) 20:56 20:58 2 514.8
HATHBANDH(HN) 21:11 21:13 2 530.1
TILDA(TLD) 21:23 21:25 2 540.9
BAIKUNTH(BKTH) 21:30 21:32 2 547.0
SILIARI(SLH) 21:43 21:45 2 555.4
MANDHAR(MDH) 21:56 21:58 2 566.9
W R S COLONY PH(WRC) 22:10 22:12 2 576.5
RAIPUR JN(R) 22:25 22:50 25 579.0
KUMHARI(KMI) 23:01 23:03 2 591.6
DEVBALODA CHARODA(DBEC) 23:13 23:15 2 598.6
BHILAI(BIA) 23:21 23:23 2 602.5
BHILAI POWER HOUSE(BPHB) 23:28 23:30 2 607.2
BHILAI NAGAR(BQR) 23:38 23:40 2 611.5
DURG(DURG) 00:25 00:35 10 616.1
RAJ NANDGAON(RJN) 00:52 00:57 5 646.5
MUSRA(MUA) 01:13 01:15 2 665.1
JATKANHAR(JTR) 01:22 01:23 1 671.6
DONGARGARH(DGG) 01:32 01:42 10 677.9
PANIAJOB(PJB) 01:50 01:51 1 685.8
BORTALAO(BTL) 02:01 02:02 1 694.6
DAREKASA(DKS) 02:09 02:10 1 702.3
SALEKASA(SKS) 02:23 02:25 2 713.7
AMGAON(AGN) 02:37 02:39 2 728.5
GUDMA(GDM) 02:48 02:49 1 739.4
GONDIA JN(G) 03:20 03:30 10 751.0
GANGAJHARI(GJ) 03:41 03:42 1 765.4
KACHEWANI(KWN) 03:49 03:50 1 773.7
TIRORA(TRO) 03:55 03:57 2 780.6
MUNDIKOTA(MNU) 04:05 04:07 2 790.6
TUMSAR ROAD(TMR) 04:17 04:19 2 800.7
BHANDARA ROAD(BRD) 04:33 04:35 2 818.8
KHAT(KHAT) 04:45 04:46 1 828.8
REWRAL(RRL) 04:53 04:54 1 837.8
THARSA(TAR) 05:02 05:03 1 843.4
CHACHER(CHCR) 05:11 05:12 1 849.7
KANTHAN JN(KNHN) 05:21 05:23 2 862.2
KAMPTEE(KP) 05:32 05:34 2 866.6
KALAMNA(KAV) 05:48 05:50 2 874.4
ITWARI(ITR) 06:35 Ends 0 877.0