Back GUNTUR - NARASAPUR Fast Passenger

GUNTUR JN(GNT) NARASAPUR(NS) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GUNTUR JN(GNT) Starts 16:35 0 0.0
PEDAKAKANI HALT(PDKN) 16:42 16:43 1 6.8
NAMBURU(NBR) 16:49 16:50 1 8.8
MANGALAGIRI(MAG) 17:01 17:02 1 20.2
KRISHNA CANAL(KCC) 17:11 17:12 1 27.0
VIJAYAWADA JN(BZA) 17:45 17:55 10 31.9
MADHURA NAGAR(MDUN) 18:01 18:03 2 36.5
RAMAVARAPPADU(RMV) 18:13 18:14 1 39.9
NIDAMANURU(NDM) 18:20 18:21 1 45.8
UPPALUR(UPL) 18:28 18:29 1 51.5
TENNERU(TNRU) 18:33 18:34 1 55.3
TARIGOPPULA(TGU) 18:37 18:38 1 57.5
INDUPALLI(IDP) 18:41 18:42 1 62.0
VENTRAPRAGADA(VPG) 18:45 18:46 1 65.9
DOSAPADU(DPD) 18:54 18:55 1 68.6
GUDIVADA JN(GDV) 19:15 19:17 2 75.4
PUTLACHERUVU(PCU) 19:31 19:32 1 90.9
MANDAVALLI(MDVL) 19:39 19:40 1 97.4
KAIKOLUR(KKLR) 19:49 19:50 1 104.5
PALLEVADA(PLVA) 19:59 20:00 1 112.6
AKIVIDU(AKVD) 20:14 20:15 1 121.3
UNDI(UNDI) 20:29 20:30 1 132.0
BHIMAVARAM TOWN(BVRT) 20:49 20:50 1 139.0
BHIMAVARAM JN(BVRM) 21:00 21:02 2 141.0
SRUNGAVRUKSHAM(SGKM) 21:09 21:10 1 148.2
VIRAVASARAM(VVM) 21:13 21:15 2 151.6
PALAKOLLU(PKO) 21:49 21:50 1 161.7
NARASAPUR(NS) 22:35 Ends 0 170.6