Back MURKEONGSELEK - DEKARGAON Passenger

MURKEONGSELEK(MZS) DEKARGAON(DKGN) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
MURKEONGSELEK(MZS) Starts 14:45 0 0.0
JONE KARRANG(JYK) 14:55 14:56 1 7.7
LAIMEKURI(LMY) 15:07 15:08 1 17.0
TELAM(TQM) 15:19 15:20 1 24.9
SIMEN CHAPARI(SMCP) 15:34 15:35 1 37.9
DIPA(DIPA) 15:43 15:44 1 42.0
ARCHIPATHAR HALT(ACPR) 15:55 15:56 1 51.9
SILAPATHAR(SPTR) 16:06 16:08 2 61.4
SISIBARGAON(SBGN) 16:15 16:16 1 65.7
SRIPANI(SRPN) 16:29 16:30 1 72.3
MORIDHAL(MYO) 16:38 16:39 1 76.9
DHEMAJI(DMC) 16:48 16:50 2 84.5
JIADHAL(JFD) 16:58 16:59 1 90.2
BORDOLONI(BDLN) 17:09 17:10 1 97.9
GOGAMUKH(GOM) 17:23 17:24 1 110.1
SUBANSIRI(SUZ) 17:35 17:36 1 118.4
BAGINADI(BGND) 17:49 17:50 1 128.4
SIAJULI(SWJ) 18:00 18:01 1 136.5
LILABARI(LBI) 18:12 18:13 1 145.3
NORTH LAKHIMPUR(NLP) 18:40 18:45 5 153.7
SILANIBARI(SOB) 18:58 18:59 1 163.7
KATHAL PUKHURI(KTPR) 19:10 19:11 1 170.7
TANIJAN(TUJ) 19:22 19:23 1 179.8
HARMUTI(HMY) 19:39 19:42 3 183.7
TIPLING(TPG) 19:54 19:55 1 193.0
TATIBAHAR(TBH) 20:06 20:07 1 201.1
UTTARKATHANI(UKE) 20:16 20:17 1 206.3
DUBIA(DBW) 20:25 20:26 1 214.7
GOHPUR(GPZ) 20:44 20:45 1 224.3
BRAHMAJAN(BJL) 20:57 20:58 1 233.9
HELEM(HML) 21:10 21:11 1 243.2
BEDETTI(BVV) 21:23 21:24 1 249.9
NIZBARGANJ(NBX) 21:35 21:36 1 258.8
MONABARI(MFC) 21:47 21:48 1 266.3
VISWANATH CHARALI(VNE) 22:01 22:03 2 275.5
NIZCHATIA(NCA) 22:18 22:19 1 287.5
DHALAIBIL(DQL) 22:36 22:37 1 301.1
BALIPARA(BVU) 22:57 22:58 1 316.9
RANGAPARA NORTH(RPAN) 23:20 23:30 10 326.2
THAKURBARI(TKTB) 23:39 23:40 1 329.9
BINDUKURI(BKTB) 00:02 00:03 1 341.0
DEKARGAON(DKGN) 00:25 Ends 0 345.2