Back PURNIA - SAHARSA Passenger

PURNIA JN(PRNA) SAHARSA JN(SHC) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PURNIA JN(PRNA) Starts 21:15 0 0.0
PURNIA COURT(PRNC) 21:23 21:25 2 5.2
KIRTYANAND NGR(KTNR) 21:37 21:39 2 14.2
ALINAGAR TOLA(ATX) 21:50 21:51 1 23.3
SARSI(SRSI) 21:59 22:01 2 26.5
BANMANKHI JN(BNKI) 22:14 22:16 2 36.4
HARAPATTIH(HPI) 22:22 22:23 1 40.5
JANAKINAGAR(JNKR) 22:29 22:31 2 43.7
RUPAULI(RPLY) 22:39 22:40 1 50.1
MURLIGANJ(MRIJ) 22:49 22:51 2 55.9
DEENAPATTI(DEPI) 23:03 23:04 1 62.2
BHAIROPATTI HALT(BHTH) 23:12 23:13 1 66.7
BUDHMA(BDMA) 23:19 23:21 2 69.8
DAURAM MADHPURA(DMH) 23:36 23:38 2 78.1
METHAI(MEE) 23:44 23:45 1 83.8
BAIJNATHPUR(BYP) 23:51 23:53 2 91.0
KARUKHIRHAR NAGAR HALT(KKNH) 00:01 00:02 1 95.7
SAHARSA JN(SHC) 01:00 Ends 0 99.4