Back JAYNAGAR - SAMASTIPUR Passenger

JAYNAGAR(JYG) SAMASTIPUR JN(SPJ) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
JAYNAGAR(JYG) Starts 7:35 0 0.0
KORAHIA(KRHA) 7:43 7:44 1 6.8
KHAJAULI(KJI) 7:50 7:52 2 12.0
LALIT LAKSHMIPR(LLPR) 8:00 8:01 1 17.3
RAJANAGAR(RJA) 8:06 8:08 2 21.3
MANGARPATTI HALT(MGPI) 8:16 8:17 1 26.5
MADHUBANI(MBI) 8:26 8:29 3 31.2
SALEMPUR HALT(SPRN) 8:38 8:39 1 36.8
PANDAUL(PDW) 8:44 8:46 2 40.2
UGNA HALT(UGNA) 8:53 8:54 1 43.7
SAKRI JN(SKI) 9:12 9:14 2 48.2
SHAHEED S N SINGH HALT(SSNS) 9:18 9:19 1 51.7
TARSARAI(TRS) 9:27 9:29 2 54.8
BIJULI HALT(BJIH) 9:34 9:35 1 58.2
KAKARGHATTI(KKHT) 9:40 9:42 2 61.3
DARBHANGA JN(DBG) 9:55 10:05 10 67.7
LAHERIA SARAI(LSI) 10:13 10:15 2 72.6
THALWARA(TLWA) 10:20 10:22 2 77.2
HAIAGHAT(HYT) 10:32 10:34 2 83.2
RAMBHADDARPUR(RBZ) 10:48 10:50 2 88.2
KISHANPUR(KSP) 11:00 11:02 2 94.8
MUKTAPUR(MKPR) 11:09 11:11 2 101.1
SAMASTIPUR JN(SPJ) 11:45 Ends 0 105.0