Back SAMASTIPUR - JAYNAGAR Passenger

SAMASTIPUR JN(SPJ) JAYNAGAR(JYG) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SAMASTIPUR JN(SPJ) Starts 18:10 0 0.0
MUKTAPUR(MKPR) 18:16 18:18 2 3.8
KISHANPUR(KSP) 18:25 18:27 2 10.2
RAMBHADDARPUR(RBZ) 18:34 18:36 2 16.7
HAIAGHAT(HYT) 18:44 18:46 2 21.7
THALWARA(TLWA) 18:53 18:55 2 27.8
LAHERIA SARAI(LSI) 19:05 19:08 3 32.4
DARBHANGA JN(DBG) 19:30 19:40 10 37.2
KAKARGHATTI(KKHT) 19:48 19:50 2 43.6
BIJULI HALT(BJIH) 19:56 19:57 1 46.8
TARSARAI(TRS) 20:01 20:03 2 50.2
SHAHEED S N SINGH HALT(SSNS) 20:09 20:10 1 53.3
SAKRI JN(SKI) 20:27 20:29 2 56.8
UGNA HALT(UGNA) 20:35 20:36 1 61.2
PANDAUL(PDW) 20:41 20:43 2 64.7
MADHUBANI(MBI) 20:52 20:55 3 73.7
RAJANAGAR(RJA) 21:07 21:09 2 83.6
LALIT LAKSHMIPR(LLPR) 21:16 21:17 1 87.7
KHAJAULI(KJI) 21:23 21:25 2 92.9
KORAHIA(KRHA) 21:33 21:34 1 98.2
JAYNAGAR(JYG) 22:15 Ends 0 105.0