Back BARHARA KOTHI - SAHARSA Passenger

BARHARA KOTHI(BAKT) SAHARSA JN(SHC) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
BARHARA KOTHI(BAKT) Starts 16:00 0 0.0
SUKHSHENA HALT(SKEN) 16:08 16:09 1 2.8
AURAHI(AUI) 16:16 16:17 1 6.5
SUKHASAN KOTHI(SKHK) 16:23 16:24 1 9.1
BANMANKHI JN(BNKI) 16:45 17:15 30 15.9
HARAPATTIH(HPI) 17:21 17:22 1 20.0
JANAKINAGAR(JNKR) 17:28 17:30 2 23.2
RUPAULI(RPLY) 17:39 17:40 1 29.6
MURLIGANJ(MRIJ) 17:47 17:49 2 35.4
DEENAPATTI(DEPI) 18:01 18:02 1 41.7
BHAIROPATTI HALT(BHTH) 18:11 18:12 1 46.2
BUDHMA(BDMA) 18:18 18:20 2 49.3
DAURAM MADHPURA(DMH) 18:35 18:37 2 57.6
METHAI(MEE) 18:43 18:44 1 63.4
BAIJNATHPUR(BYP) 18:50 18:52 2 70.6
KARUKHIRHAR NAGAR HALT(KKNH) 18:59 19:00 1 75.2
SAHARSA JN(SHC) 19:45 Ends 0 79.0