Back GORAKHPUR - NAUTANWA Passenger

GORAKHPUR JN(GKP) NAUTANWA(NTV) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GORAKHPUR JN(GKP) Starts 8:00 0 0.0
NAKAHA JUNGLE(JEA) 8:16 8:18 2 5.6
MANIRAM(MIM) 8:29 8:31 2 10.4
KAURIAA JUNGLE(JKI) 8:42 8:43 1 16.2
PEPPEGANJ(PJ) 8:51 8:53 2 22.0
RAWAT GANJ(RJ) 9:02 9:03 1 25.1
MAHAWAN KHOR HALT(MVKR) 9:07 9:08 1 27.5
RAMCHAURA(RCRA) 9:12 9:13 1 29.9
CAMPIERGANJ(CM) 9:18 9:20 2 34.9
LOHARPURWA(LPW) 9:28 9:29 1 38.3
ANAND NAGAR(ANDN) 9:45 9:50 5 41.5
LOKVIDYAPTH NAGAR(LVR) 9:57 9:58 1 48.8
PURANDARPUR(PDPR) 10:04 10:05 1 52.8
JHAMAT HALT(JLT) 10:10 10:11 1 55.5
LACHMIPUR(LIR) 10:20 10:22 2 62.0
BHAGIRATHPUR(BHGP) 10:33 10:34 1 67.1
NAIKOT(NIT) 10:40 10:41 1 71.9
BARWA KALAN(BRSA) 10:47 10:48 1 75.9
NAUTANWA(NTV) 11:05 Ends 0 81.7