Back GORAKHPUR - BARHNI Passenger

GORAKHPUR JN(GKP) BARHNI(BNY) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GORAKHPUR JN(GKP) Starts 10:35 0 0.0
NAKAHA JUNGLE(JEA) 10:45 10:47 2 5.6
MANIRAM(MIM) 10:54 10:55 1 10.4
KAURIAA JUNGLE(JKI) 11:02 11:03 1 16.2
PEPPEGANJ(PJ) 11:10 11:11 1 22.0
RAWAT GANJ(RJ) 11:16 11:17 1 25.1
MAHAWAN KHOR HALT(MVKR) 11:21 11:22 1 27.5
RAMCHAURA(RCRA) 11:26 11:27 1 29.9
CAMPIERGANJ(CM) 11:36 11:38 2 34.9
LOHARPURWA(LPW) 11:45 11:46 1 38.3
ANAND NAGAR(ANDN) 12:07 12:15 8 41.5
LEHRA(LER) 12:22 12:23 1 50.5
BRIDGMANGANJ(BMJ) 12:27 12:29 2 55.0
USKA BAZAR(UB) 12:38 12:40 2 63.2
NAUGARH(NUH) 12:55 13:00 5 72.9
AHIRAULI(AHU) 13:10 13:11 1 78.8
CHILHIA(CIH) 13:18 13:20 2 85.2
SHOHRATGARH(SOT) 13:40 13:42 2 91.5
MAHTHA BAZAR(MHBZ) 13:53 13:54 1 96.2
PARSA(PRZ) 14:01 14:03 2 100.7
MAHADEVA BUZRUG(MHBG) 14:11 14:12 1 107.1
BARHNI(BNY) 14:30 Ends 0 112.9