Back GORAKHPUR - NAUTANWA Passenger

GORAKHPUR JN(GKP) NAUTANWA(NTV) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GORAKHPUR JN(GKP) Starts 6:10 0 0.0
NAKAHA JUNGLE(JEA) 6:20 6:22 2 6.0
MANIRAM(MIM) 6:31 6:33 2 10.0
KAURIAA JUNGLE(JKI) 6:44 6:45 1 16.0
PEPPEGANJ(PJ) 6:51 6:53 2 22.0
RAWAT GANJ(RJ) 6:58 6:59 1 25.0
MAHAWAN KHOR HALT(MVKR) 7:03 7:04 1 27.0
RAMCHAURA(RCRA) 7:08 7:09 1 30.0
CAMPIERGANJ(CM) 7:13 7:15 2 33.0
LOHARPURWA(LPW) 7:24 7:25 1 38.0
ANAND NAGAR(ANDN) 7:36 7:38 2 41.0
LOKVIDYAPTH NAGAR(LVR) 7:45 7:46 1 48.0
PURANDARPUR(PDPR) 7:52 7:53 1 53.0
JHAMAT HALT(JLT) 7:58 7:59 1 55.0
LACHMIPUR(LIR) 8:08 8:10 2 62.0
BHAGIRATHPUR(BHGP) 8:16 8:17 1 67.0
NAIKOT(NIT) 8:23 8:24 1 72.0
BARWA KALAN(BRSA) 8:30 8:31 1 76.0
NAUTANWA(NTV) 9:10 Ends 0 81.0