Back GORAKHPUR - NAUTANWA Passenger

GORAKHPUR JN(GKP) NAUTANWA(NTV) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GORAKHPUR JN(GKP) Starts 15:15 0 0.0
NAKAHA JUNGLE(JEA) 15:26 15:27 1 5.6
MANIRAM(MIM) 15:38 15:40 2 10.4
KAURIAA JUNGLE(JKI) 15:49 15:50 1 16.2
PEPPEGANJ(PJ) 15:59 16:00 1 22.0
RAWAT GANJ(RJ) 16:05 16:06 1 25.1
MAHAWAN KHOR HALT(MVKR) 16:10 16:11 1 27.5
RAMCHAURA(RCRA) 16:15 16:16 1 29.9
CAMPIERGANJ(CM) 16:20 16:22 2 34.9
LOHARPURWA(LPW) 16:29 16:30 1 38.3
ANAND NAGAR(ANDN) 16:40 16:45 5 41.5
LOKVIDYAPTH NAGAR(LVR) 16:52 16:53 1 48.8
PURANDARPUR(PDPR) 16:59 17:00 1 52.8
JHAMAT HALT(JLT) 17:05 17:06 1 55.5
LACHMIPUR(LIR) 17:18 17:20 2 62.0
BHAGIRATHPUR(BHGP) 17:27 17:28 1 67.1
NAIKOT(NIT) 17:34 17:35 1 71.9
BARWA KALAN(BRSA) 17:41 17:42 1 75.9
NAUTANWA(NTV) 18:15 Ends 0 81.7