Back GORAKHPUR - NAUTANWA Passenger (UnReserved)

GORAKHPUR JN(GKP) NAUTANWA(NTV) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GORAKHPUR JN(GKP) Starts 18:10 0 0.0
NAKAHA JUNGLE(JEA) 18:21 18:23 2 5.6
MANIRAM(MIM) 18:32 18:34 2 10.4
KAURIAA JUNGLE(JKI) 18:41 18:42 1 16.2
PEPPEGANJ(PJ) 18:56 18:58 2 22.0
RAWAT GANJ(RJ) 19:04 19:05 1 25.1
MAHAWAN KHOR HALT(MVKR) 19:09 19:10 1 27.5
RAMCHAURA(RCRA) 19:14 19:15 1 29.9
CAMPIERGANJ(CM) 19:30 19:32 2 34.9
LOHARPURWA(LPW) 19:39 19:40 1 38.3
ANAND NAGAR(ANDN) 20:00 20:05 5 41.5
LOKVIDYAPTH NAGAR(LVR) 20:12 20:13 1 48.8
PURANDARPUR(PDPR) 20:19 20:20 1 52.8
JHAMAT HALT(JLT) 20:25 20:26 1 55.5
LACHMIPUR(LIR) 20:39 20:40 1 62.0
BHAGIRATHPUR(BHGP) 20:47 20:48 1 67.1
NAIKOT(NIT) 20:54 20:55 1 71.9
BARWA KALAN(BRSA) 21:01 21:02 1 75.9
NAUTANWA(NTV) 21:35 Ends 0 81.7