Back REWARI - HISAR Passenger

REWARI(RE) HISAR(HSR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
REWARI(RE) Starts 17:45 0 0.0
KISHANGARH BALAWAS(KGBS) 17:56 17:58 2 8.4
JATUSANA(JTS) 18:07 18:09 2 17.4
NANGAL PATHANI HALT(NLQ) 18:16 18:17 1 21.9
KOSLI(KSI) 18:23 18:25 2 27.9
SUDHARNA(SDRA) 18:32 18:34 2 33.3
JHARILI(JRL) 18:43 18:45 2 41.8
PATUWAS MEHRANA(PUW) 18:54 18:55 1 48.6
CHARKHI DADRI(CKD) 19:03 19:05 2 55.8
FATEHGARH HARYANA(FGH) 19:17 19:18 1 62.6
MANHERU(MHU) 19:25 19:27 2 69.2
DHANA LADANPUR(DZL) 19:36 19:37 1 77.0
BHIWANI(BNW) 19:50 19:55 5 82.9
SUI(SUI) 20:03 20:04 1 91.7
BAWANI KHERA(BWK) 20:12 20:14 2 100.8
JITAKHERI(JKZ) 20:23 20:25 2 110.0
AURANG NAGAR(AUN) 20:31 20:32 1 112.5
HANSI(HNS) 20:39 20:41 2 119.7
MAYAR(MAYR) 20:51 20:52 1 128.1
SATROD(STD) 20:57 20:59 2 132.2
HISAR(HSR) 22:05 Ends 0 142.8