Back ROHTAK - TILAK BRIDGE Passenger

ROHTAK JN(ROK) TILAK BRIDGE(TKJ) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
ROHTAK JN(ROK) Starts 6:15 0 0.0
ASTHAL BOHAR(ABO) 6:22 6:23 1 6.0
KHARAWAR(KRZ) 6:29 6:30 1 12.0
ISMAILA HARYANA(ISM) 6:37 6:38 1 19.0
SAMPLA(SPZ) 6:44 6:45 1 22.0
ROHEDNAGAR HALT(ROHN) 6:51 6:52 1 27.0
ASAUDAH(ASE) 6:59 7:00 1 32.0
BAHADURGARH(BGZ) 7:08 7:09 1 40.0
GHEVRA(GHE) 7:16 7:17 1 47.0
MUNDKA(MQC) 7:22 7:23 1 50.0
NANGLOI(NNO) 7:28 7:29 1 53.0
MANGOLPURI(MGLP) 7:34 7:35 1 56.0
SHAKURBASTI(SSB) 7:43 7:45 2 60.0
DAYA BASTI(DBSI) 7:54 7:55 1 64.0
VIVEKANAND PURI HALT(VVKP) 7:59 8:00 1 65.0
DELHI KISHANGANJ(DKZ) 8:04 8:05 1 67.0
DELHI SADAR BAZAR(DSB) 8:08 8:09 1 69.0
NEW DELHI(NDLS) 8:23 8:25 2 71.0
SHIVAJI BRIDGE(CSB) 8:28 8:29 1 72.0
TILAK BRIDGE(TKJ) 8:43 Ends 0 74.0