Back SHRI GANGANAGAR - SURATGARH Passenger

SHRI GANGANAGAR(SGNR) SURATGARH JN(SOG) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SHRI GANGANAGAR(SGNR) Starts 16:10 0 0.0
PRITHWIRAJPUR(PRUR) 16:21 16:22 1 11.8
KESRI SINGHPUR(KESR) 16:34 16:36 2 24.8
DALPAT SINGHPUR(DPT) 16:47 16:48 1 35.3
SHRI KARANPUR(SRW) 16:58 16:59 1 47.0
ZORAWAR PURA HALT(ZPR) 17:09 17:10 1 56.6
GAJSINGHPUR(GJS) 17:18 17:20 2 67.7
RAI SINGH NAGAR(RSNR) 17:33 17:35 2 81.1
MOHAN NAGAR(MNGR) 17:47 17:49 2 84.9
MASANIWALA(MSWA) 17:58 17:59 1 93.4
BUGIA HALT(BUGY) 18:04 18:05 1 101.8
JAITSAR(JES) 18:10 18:12 2 111.9
SARUPSAR JN(SRPR) 18:17 18:19 2 115.8
SARDARGARH(SRZ) 18:27 18:28 1 120.7
BHAGWANSAR(BNSR) 18:40 18:42 2 132.0
SURATGARH JN(SOG) 19:20 Ends 0 137.3