Back SHRI GANGANAGAR - SURATGARH Passenger

SHRI GANGANAGAR(SGNR) SURATGARH JN(SOG) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
SHRI GANGANAGAR(SGNR) Starts 9:05 0 0.0
PRITHWIRAJPUR(PRUR) 9:16 9:17 1 11.8
KESRI SINGHPUR(KESR) 9:29 9:31 2 24.8
DALPAT SINGHPUR(DPT) 9:42 9:43 1 35.3
SHRI KARANPUR(SRW) 9:52 9:54 2 47.0
ZORAWAR PURA HALT(ZPR) 10:05 10:06 1 56.6
GAJSINGHPUR(GJS) 10:15 10:16 1 67.7
RAI SINGH NAGAR(RSNR) 10:29 10:31 2 81.1
MOHAN NAGAR(MNGR) 10:44 10:46 2 84.9
MASANIWALA(MSWA) 10:55 10:56 1 93.4
BUGIA HALT(BUGY) 11:01 11:02 1 101.8
JAITSAR(JES) 11:07 11:08 1 111.9
SARUPSAR JN(SRPR) 11:13 11:15 2 115.8
SARDARGARH(SRZ) 11:23 11:24 1 120.7
SAHUWALA(SHWL) 11:31 11:32 1 124.9
BHAGWANSAR(BNSR) 11:38 11:39 1 132.0
SURATGARH JN(SOG) 12:00 Ends 0 137.3