Back REWARI - SHRI GANGANAGAR Passenger

REWARI(RE) SHRI GANGANAGAR(SGNR) | SUN,MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
REWARI(RE) Starts 12:50 0 0.0
KISHANGARH BALAWAS(KGBS) 13:01 13:03 2 8.4
JATUSANA(JTS) 13:12 13:14 2 17.4
NANGAL PATHANI HALT(NLQ) 13:21 13:22 1 21.9
KOSLI(KSI) 13:28 13:30 2 27.9
SUDHARNA(SDRA) 13:37 13:39 2 33.3
JHARILI(JRL) 13:48 13:50 2 41.8
CHARKHI DADRI(CKD) 14:03 14:05 2 55.8
MANHERU(MHU) 14:18 14:20 2 69.2
BHIWANI(BNW) 14:40 14:45 5 82.9
SUI(SUI) 14:53 14:54 1 91.7
BAWANI KHERA(BWK) 15:02 15:04 2 100.8
JITAKHERI(JKZ) 15:13 15:15 2 110.0
AURANG NAGAR(AUN) 15:21 15:22 1 112.5
HANSI(HNS) 15:29 15:31 2 119.7
MAYAR(MAYR) 15:41 15:42 1 128.1
SATROD(STD) 15:47 15:49 2 132.2
HISAR(HSR) 16:10 16:25 15 142.8
NYOLI KALAN(NKN) 16:34 16:35 1 152.6
JAKHOD KHERA(JKHI) 16:41 16:43 2 158.8
MANDI ADAMPUR(ADR) 16:55 16:57 2 171.9
KHABRA KALAN(KBKN) 17:08 17:09 1 182.8
BHATTU(BHT) 17:15 17:17 2 188.9
MEHUWALA HALT(MHUL) 17:24 17:25 1 193.2
DING(DING) 17:32 17:34 2 200.2
JODHKA(JOK) 17:42 17:43 1 205.6
SUCHAN KOTLI(SHN) 17:48 17:50 2 209.9
BAJEKAN(BJKN) 18:00 18:01 1 218.3
SIRSA(SSA) 18:15 18:25 10 224.8
BARA GUDAH(BGD) 18:43 18:45 2 242.8
SUKHCHAIN(SCV) 18:54 18:55 1 249.9
KALANWALI(KNL) 19:03 19:05 2 258.2
RATANGARH KANAKWAL(RKK) 19:13 19:15 2 265.6
RAMAN(RMN) 19:23 19:25 2 272.2
BANGI NIHAL SINGH(BNLS) 19:33 19:34 1 277.8
MANWALA KOT BAKHTU(MKBH) 19:39 19:40 1 281.2
SHERGARH(SGA) 19:45 19:46 1 284.0
GAHRI BHAGI(GHB) 19:54 19:55 1 285.7
BATHINDA JN(BTI) 20:55 21:20 25 300.4
BULLUANA(BHX) 21:35 21:37 2 316.2
GIDDARBAHA(GDB) 21:48 21:50 2 328.0
MALOUT(MOT) 22:08 22:10 2 344.1
PAKKI(PKK) 22:38 22:39 1 358.7
ABOHAR(ABS) 22:54 22:55 1 373.6
PANJ KOSI(PJK) 23:07 23:09 2 387.5
HINDUMALKOTE(HMK) 23:30 23:31 1 400.9
FATUHI(FTH) 23:42 23:43 1 411.3
SHRI GANGANAGAR(SGNR) 00:10 Ends 0 426.6