Back REWARI - SHRI GANGANAGAR Passenger

REWARI(RE) SHRI GANGANAGAR(SGNR) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
REWARI(RE) Starts 12:50 0 0.0
KISHANGARH BALAWAS(KGBS) 13:02 13:03 1 9.0
JATUSANA(JTS) 13:12 13:14 2 17.0
NANGAL PATHANI HALT(NLQ) 13:20 13:22 2 22.0
KOSLI(KSI) 13:28 13:30 2 28.0
SUDHARNA(SDRA) 13:37 13:39 2 33.0
JHARILI(JRL) 13:48 13:50 2 42.0
CHARKHI DADRI(CKD) 14:03 14:05 2 55.0
MANHERU(MHU) 14:18 14:20 2 69.0
BHIWANI(BNW) 14:40 14:45 5 83.0
SUI(SUI) 14:53 14:54 1 91.0
BAWANI KHERA(BWK) 15:02 15:04 2 101.0
JITAKHERI(JKZ) 15:13 15:15 2 110.0
AURANG NAGAR(AUN) 15:21 15:22 1 112.0
HANSI(HNS) 15:29 15:31 2 119.0
MAYAR(MAYR) 15:41 15:42 1 127.0
SATROD(STD) 15:48 15:49 1 132.0
HISAR(HSR) 16:10 16:25 15 143.0
NYOLI KALAN(NKN) 16:33 16:35 2 152.0
JAKHOD KHERA(JKHI) 16:41 16:43 2 159.0
MANDI ADAMPUR(ADR) 16:55 16:57 2 172.0
KHABRA KALAN(KBKN) 17:07 17:09 2 182.0
BHATTU(BHT) 17:15 17:17 2 189.0
MEHUWALA HALT(MHUL) 17:23 17:25 2 192.0
DING(DING) 17:32 17:34 2 200.0
JODHKA(JOK) 17:41 17:43 2 205.0
SUCHAN KOTLI(SHN) 17:48 17:50 2 210.0
BAJEKAN(BJKN) 17:59 18:01 2 218.0
SIRSA(SSA) 18:15 18:25 10 224.0
BARA GUDAH(BGD) 18:43 18:45 2 242.0
SUKHCHAIN(SCV) 18:53 18:55 2 249.0
KALANWALI(KNL) 19:03 19:05 2 257.0
RATANGARH KANAKWAL(RKK) 19:14 19:15 1 265.0
RAMAN(RMN) 19:23 19:25 2 272.0
BANGI NIHAL SINGH(BNLS) 19:32 19:34 2 277.0
MANWALA KOT BAKHTU(MKBH) 19:38 19:40 2 280.0
SHERGARH(SGA) 19:44 19:46 2 283.0
GAHRI BHAGI(GHB) 19:54 19:55 1 290.0
BATHINDA JN(BTI) 20:55 21:20 25 317.0
BULLUANA(BHX) 21:35 21:37 2 333.0
GIDDARBAHA(GDB) 21:48 21:50 2 345.0
MALOUT(MOT) 22:08 22:10 2 361.0
PAKKI(PKK) 22:38 22:39 1 376.0
ABOHAR(ABS) 22:54 22:55 1 391.0
PANJ KOSI(PJK) 23:07 23:09 2 405.0
HINDUMALKOTE(HMK) 23:30 23:31 1 418.0
FATUHI(FTH) 23:42 23:43 1 428.0
SHRI GANGANAGAR(SGNR) 00:10 Ends 0 444.0